MB "Ramsa market" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 18 959 |
| 18 959 |
| 5 614 |
| 5 614 |
| 5 614 |
| 72,97 |
| 29,61 |
| 5 714 |
| 11 857 |
| 0 |
| 17 571 |
| 0,30 |
| 2,08 |
| - |
| - |
| 66,90 |
| 12 684 |
| 2023 |
|---|
| 198 614 |
| 198 614 |
| 7 170 |
| 6 811 |
| 6 811 |
| 17,57 |
| 3,43 |
| 12 524 |
| 18 618 |
| 0 |
| 31 142 |
| 0,06 |
| 1,49 |
| - |
| - |
| 12,69 |
| 25 207 |
| 2024 |
|---|
| 209 575 |
| 130 171 |
| 10 239 |
| 9 706 |
| 6 029 |
| 17,21 |
| 4,63 |
| 22 230 |
| 54 847 |
| 2 440 |
| 76 506 |
| 0,10 |
| 2,47 |
| - |
| - |
| 5,65 |
| 11 837 |
| 2024 |
|---|
| 209 575 |
| 130 171 |
| 10 239 |
| 9 706 |
| 6 029 |
| 17,21 |
| 4,63 |
| 22 230 |
| 54 847 |
| 2 440 |
| 76 506 |
| 0,10 |
| 2,47 |
| - |
| - |
| 5,65 |
| 11 837 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
209 575 €6 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
130 171 €-34 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
10 239 €43 % *
Grynasis pelnas (€)
9 706 €43 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
6 029 €-11 % *
Bendras pelningumas (%)
17,21 %-2,05 % *
Grynasis pelningumas (%)
4,63 %34,99 % *
Nuosavas kapitalas (€)
22 230 €78 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
54 847 €195 % *
Ilgalaikis turtas (€)
2 440 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
76 506 €146 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,10 66,67 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
2,47 65,77 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
5,65 %-55,48 % *
EBIT (€)
11 837 €-53 % *
