MB "RANRESTA"
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2013-03-22Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
-Veiklos sritis
Pastatų remontas ir renovacija (41.00.20 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
B
AukštasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
30* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
2 081,74 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
79,80 €* per paskutinius metus
Pajamos
7 211 676 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
1
SąsajaIšsamus monitoringas
68
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
248
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaMB "RANRESTA" finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 5 210 449 |
| 167 323 |
| 331 424 |
| 276 726 |
| 8 887 |
| 11,30 |
| 5,31 |
| 946 119 |
| 379 333 |
| 166 109 |
| 1 159 343 |
| 0,15 |
| 0,40 |
| - |
| - |
| 5,82 |
| 303 076 |
| 2024 |
|---|
| 4 985 002 |
| 153 668 |
| 350 702 |
| 290 652 |
| 8 960 |
| 13,71 |
| 5,83 |
| 1 100 889 |
| 646 437 |
| 153 970 |
| 1 593 356 |
| 0,19 |
| 0,59 |
| - |
| - |
| 7,08 |
| 352 819 |
| 2025 |
|---|
| 7 211 676 |
| 244 133 |
| 184 464 |
| 154 227 |
| 5 221 |
| 7,93 |
| 2,14 |
| 1 156 292 |
| 818 825 |
| 204 227 |
| 1 770 890 |
| 0,14 |
| 0,71 |
| - |
| - |
| 2,45 |
| 176 736 |
| 2025 |
|---|
| 7 211 676 |
| 244 133 |
| 184 464 |
| 154 227 |
| 5 221 |
| 7,93 |
| 2,14 |
| 1 156 292 |
| 818 825 |
| 204 227 |
| 1 770 890 |
| 0,14 |
| 0,71 |
| - |
| - |
| 2,45 |
| 176 736 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
7 211 676 €45 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
244 133 €59 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
184 464 €-47 % *
Grynasis pelnas (€)
154 227 €-47 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
5 221 €-42 % *
Bendras pelningumas (%)
7,93 %-42,16 % *
Grynasis pelningumas (%)
2,14 %-63,29 % *
Nuosavas kapitalas (€)
1 156 292 €5 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
818 825 €27 % *
Ilgalaikis turtas (€)
204 227 €33 % *
Trumpalaikis turtas (€)
1 770 890 €11 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,14 -26,32 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,71 20,34 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
2,45 %-65,40 % *
EBIT (€)
176 736 €-50 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisBendra nepadengtų skolų suma
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKreditingumo ataskaita
Premium nariams: 1,00 kreditas
Nepadengtų skolų skaičius
1
Didžiausia skola
SODRA
Bendra nepadengtų skolų suma
79,80 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(3)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
2026-01-301A-60-873/20261-01-1-01271-2024-2 | Pareiškėjas:IKI Lietuva, UAB Pareiškėjas:Uždaroji akcinė bendrovė "NORFOS MAŽMENA" | Esmė: Dėl Vilniaus miesto apylinkės teismo 2025 m. spalio 9 d. nuosprendžio ( BK 178 str. 1 d., 178 str. 5 d.) Nutartis: Nuosprendis: pakeisti nuosprendžius BPK 328 str. 1 ir 2 punktuose numatytais pagrindais | Vilniaus apygardos teismas | 3 | |
2025-11-171A-650-873/20251-01-1-01271-2024-2 | Pareiškėjas:IKI Lietuva, UAB Pareiškėjas:Uždaroji akcinė bendrovė "NORFOS MAŽMENA" | Esmė: Dėl Vilniaus miesto apylinkės teismo 2025 m. spalio 9 d. nuosprendžio ( BK 178 str. 1 d., 178 str. 5 d.) Nutartis: - | Vilniaus apygardos teismas | 1 | |
2025-10-091-3029-859/20251-01-1-01271-2024-2 | Pareiškėjas:Uždaroji akcinė bendrovė "Kesko Senukai Lithuania" Pareiškėjas:UAB "Innco" | Esmė: LR BK 178 str. 1 d., 178 str. 5 d. Nutartis: Išnagrinėta priimant nuosprendį | Vilniaus miesto apylinkės teismas | 5 |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
17
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
BMW R 1300 GSPirma registracija: 2024-03-01 | Motociklas | 1 300,00 cm³ | Benzinas | |
OPEL COMBO LIFEPirma registracija: 2021-05-04 | Keleivinis automobilis | 1 499,00 cm³ | Dyzelinas | |
SKODA OCTAVIAPirma registracija: 2025-01-28 | Keleivinis automobilis | 1 968,00 cm³ | Dyzelinas | |
RENAULT KANGOOPirma registracija: 2016-01-07 | Keleivinis automobilis | 1 461,00 cm³ | Dyzelinas | |
SKODA KAROQPirma registracija: 2025-01-28 | Keleivinis automobilis | 1 498,00 cm³ | Benzinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidies for downtime in 2021 | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
7966 2015-04-30 | 2022-04-12 / Nenurodyta | Viešoji įstaiga Statybos sektoriaus vystymo agentūra | Atestatas |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Pastatų remontas ir renovacijaComp. code:
302989509Reg. date:
2013-02-04Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
56Category:
Pastatų remontas ir renovacijaComp. code:
302996635Reg. date:
2013-02-08Turnover:
1,5-2 mln. €No. of employees:
25Category:
Pastatų remontas ir renovacijaComp. code:
303197883Reg. date:
2013-11-29Turnover:
5-10 mln. €No. of employees:
67Category:
Pastatų remontas ir renovacijaComp. code:
302855054Reg. date:
2012-09-05Turnover:
1,5-2 mln. €No. of employees:
43Category:
Pastatų remontas ir renovacijaComp. code:
302830229Reg. date:
2012-07-30Turnover:
1,5-2 mln. €No. of employees:
31Aprašymas
Apie MB "RANRESTA"
MB "RANRESTA" buvo įkurta 2013-03-22. Pagrindinė įmonės veikla – Pastatų remontas ir renovacija (41.00.20 - EVRK 2.1), 41.00.20. Bendrovė valdoma 3 akcininkų, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais MB "RANRESTA" pardavimo pajamos buvo 7 211 676 EUR, grynasis pelnas 154 227 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-13 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 30. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Vilnius, Didlaukio g. 94-22, LT-08332.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: gali užsiimti bet kokia veikla, kuri neprieštarauja Lietuvos Respublikos teisės aktams
Visi duomenys apie MB "RANRESTA" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "RANRESTA" veikla?
MB "RANRESTA" veikla yra: pastatų remontas ir renovacija (41.00.20 - evrk 2.1).
Kokios yra MB "RANRESTA" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, MB "RANRESTA" pajamos buvo 7 211 676 EUR (2025 m.).
Kas yra MB "RANRESTA" įmonės vadovas?
MB "RANRESTA" įmonės vadovas yra Rimantas Bartuška (Vadovas).
Kokie yra MB "RANRESTA" įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 303024956
PVM mokėtojo kodas: LT100007607612
Registracijos adresas: Vilnius, Didlaukio g. 94-22, LT-08332
Koks yra MB "RANRESTA" įmonės kodas?
MB "RANRESTA" įmonės kodas yra 303024956.
Ar MB "RANRESTA" yra patikima įmonė?
MB "RANRESTA" įmonės Pre-Score* reitingas yra B - kas rodo aukštą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba MB "RANRESTA"?
MB "RANRESTA" turi 30 darbuotojų (2026-05-13).
Koks yra MB "RANRESTA" registracijos adresas?
MB "RANRESTA" registracijos adresas yra Vilnius, Didlaukio g. 94-22, LT-08332.
Ar MB "RANRESTA" turi skolų?
VMI skola: 0,00 EUR., SODRA skola: 79,80 EUR.

