MB Rcosmetology
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2021-12-09Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
NenurodytaVeiklos sritis
Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais (47.11.00 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
B
AukštasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
2* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
Duomenų nėra* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
Skolų nėra* per paskutinius metus
Pajamos
76 932 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
2
SąsajosIšsamus monitoringas
21
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
4120
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaMB Rcosmetology finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 17 916 |
| - |
| 2 817 |
| 2 676 |
| - |
| 38,60 |
| 14,94 |
| 30 192 |
| 74 817 |
| 82 633 |
| 22 376 |
| 2024 |
|---|
| 19 479 |
| - |
| 2 791 |
| 2 651 |
| - |
| 100,00 |
| 13,61 |
| 32 842 |
| 113 795 |
| 107 740 |
| 38 897 |
| 2025 |
|---|
| 76 932 |
| 56 155 |
| 15 093 |
| 14 187 |
| 10 355 |
| 67,58 |
| 18,44 |
| 47 030 |
| 184 960 |
| 118 288 |
| 113 702 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 76 932 |
| 56 155 |
| 15 093 |
| 14 187 |
| 10 355 |
| 67,58 |
| 18,44 |
| 47 030 |
| 184 960 |
| 118 288 |
| 113 702 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2025
Pajamos (€)
76 932 €295 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
56 155 €- *
Pelnas prieš mokesčius (€)
15 093 €441 % *
Grynasis pelnas (€)
14 187 €435 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
10 355 €- *
Bendras pelningumas (%)
67,58 %-32,42 % *
Grynasis pelningumas (%)
18,44 %35,49 % *
Nuosavas kapitalas (€)
47 030 €43 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
184 960 €63 % *
Ilgalaikis turtas (€)
118 288 €10 % *
Trumpalaikis turtas (€)
113 702 €192 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
0
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
Įmonės vardu transporto priemonės neregistruotos | - | - | - |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Ženklo vizualizacija | Prekės ženklas | Tipas | Paraiškos Nr. | Registracijos Nr. | Galioja iki | Statusas |
|---|---|---|---|---|---|---|
MIAMEDIC | Grafinis | 2025 0546 | 94221 | 2035-03-08 | Registruotas |
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
(10-11 14.2.1 Mr)LHP-1145 2026-04-20 | 2026-04-20 / Nenurodyta | Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos | Leidimas | Leidimas-higienos pasas |
6217 2025-07-04 | 2025-07-04 / Nenurodyta | Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos | Licencija | Įstaigos asmens sveikatos priežiūros licencija |
6217 2025-07-04 | 2025-07-04 / Nenurodyta | Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos | Licencija | Įstaigos asmens sveikatos priežiūros licencija |
PAL-101 2025-05-30 | 2025-05-30 / 2025-07-04 | Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos | Licencija | Papildomosios ir alternatyviosios sveikatos priežiūros įstaigos licencija |
(10-11 14.2.1 Mr)LHP-1704 2025-05-12 | 2025-05-12 / Nenurodyta | Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos | Leidimas | Leidimas-higienos pasas |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiaisComp. code:
306000565Reg. date:
2022-02-03Turnover:
50-100 tūkst. €No. of employees:
2Category:
Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiaisComp. code:
305905224Reg. date:
2021-09-23Turnover:
50-100 tūkst. €No. of employees:
-Category:
Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiaisComp. code:
305984606Reg. date:
2022-01-18Turnover:
30-50 tūkst. €No. of employees:
2Category:
Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiaisComp. code:
306010399Reg. date:
2022-02-11Turnover:
100-150 tūkst. €No. of employees:
1Category:
Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiaisComp. code:
306049879Reg. date:
2022-03-24Turnover:
100-150 tūkst. €No. of employees:
1Aprašymas
Apie MB Rcosmetology
MB Rcosmetology buvo įkurta 2021-12-09. Pagrindinė įmonės veikla – Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais (47.11.00 - EVRK 2.1), 47.11.00. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais MB Rcosmetology pardavimo pajamos buvo 76 932 EUR, grynasis pelnas 14 187 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-14 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 2. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Vilnius, Linkmenų g. 31-10, LT-08217.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: kvepalų ir kosmetikos priemonių didmeninė prekyba; kirpyklų ir kitų grožio salonų veikla; mažmeninė prekyba nespecializuotose parduotuvėse
Visi duomenys apie MB Rcosmetology yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Rcosmetology veikla?
MB Rcosmetology veikla yra: nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais (47.11.00 - evrk 2.1).
Kokios yra MB Rcosmetology pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, MB Rcosmetology pajamos buvo 76 932 EUR (2025 m.).
Kas yra MB Rcosmetology įmonės vadovas?
MB Rcosmetology įmonės vadovas yra Marta Juchnevič (Vadovas).
Kokie yra MB Rcosmetology įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 305952156
PVM mokėtojo kodas: LT100014592114
Registracijos adresas: Vilnius, Linkmenų g. 31-10, LT-08217
Koks yra MB Rcosmetology įmonės kodas?
MB Rcosmetology įmonės kodas yra 305952156.
Ar MB Rcosmetology yra patikima įmonė?
MB Rcosmetology įmonės Pre-Score* reitingas yra B - kas rodo aukštą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba MB Rcosmetology?
MB Rcosmetology turi 2 darbuotojus (2026-05-14).
Koks yra MB Rcosmetology registracijos adresas?
MB Rcosmetology registracijos adresas yra Vilnius, Linkmenų g. 31-10, LT-08217.
Ar MB Rcosmetology turi skolų?
MB Rcosmetology neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

