MB "Record in Vilnius" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 3 865 |
| - |
| 3 106 |
| 3 106 |
| - |
| 80,60 |
| 80,36 |
| 3 106 |
| 0 |
| 0 |
| 3 106 |
| 0,80 |
| 0,00 |
| - |
| - |
| 80,36 |
| 3 106 |
| 2024 |
|---|
| 52 032 |
| - |
| 18 725 |
| 17 789 |
| - |
| 67,44 |
| 34,19 |
| 11 510 |
| 4 221 |
| 0 |
| 15 731 |
| 0,22 |
| 0,37 |
| - |
| - |
| 35,99 |
| 18 725 |
| 2025 |
|---|
| 55 204 |
| - |
| 8 963 |
| 8 425 |
| - |
| 70,94 |
| 15,26 |
| 7 193 |
| 2 366 |
| 0 |
| 9 559 |
| 0,13 |
| 0,33 |
| - |
| - |
| 16,24 |
| 8 963 |
| 2025 |
|---|
| 55 204 |
| - |
| 8 963 |
| 8 425 |
| - |
| 70,94 |
| 15,26 |
| 7 193 |
| 2 366 |
| 0 |
| 9 559 |
| 0,13 |
| 0,33 |
| - |
| - |
| 16,24 |
| 8 963 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
55 204 €6 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
8 963 €-52 % *
Grynasis pelnas (€)
8 425 €-53 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
70,94 %5,19 % *
Grynasis pelningumas (%)
15,26 %-55,37 % *
Nuosavas kapitalas (€)
7 193 €-38 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
2 366 €-44 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
9 559 €-39 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,13 -40,91 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,33 -10,81 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
16,24 %-54,88 % *
EBIT (€)
8 963 €-52 % *
