MB "Renginiai ir aparatūra" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 66 708 |
| - |
| 5 643 |
| 5 337 |
| - |
| 75,25 |
| 8,00 |
| 29 222 |
| 2 175 |
| 20 035 |
| 11 040 |
| 0,13 |
| 0,07 |
| - |
| - |
| 8,46 |
| 5 644 |
| 2024 |
|---|
| 69 535 |
| - |
| -10 851 |
| -10 851 |
| - |
| 66,68 |
| -15,61 |
| 19 224 |
| 3 101 |
| 15 302 |
| 5 699 |
| 0,04 |
| 0,16 |
| - |
| - |
| -15,60 |
| -10 849 |
| 2025 |
|---|
| 65 340 |
| - |
| 6 813 |
| 6 813 |
| - |
| 87,71 |
| 10,43 |
| 25 165 |
| 4 018 |
| 23 240 |
| 5 503 |
| 0,02 |
| 0,16 |
| - |
| - |
| 10,43 |
| 6 816 |
| 2025 |
|---|
| 65 340 |
| - |
| 6 813 |
| 6 813 |
| - |
| 87,71 |
| 10,43 |
| 25 165 |
| 4 018 |
| 23 240 |
| 5 503 |
| 0,02 |
| 0,16 |
| - |
| - |
| 10,43 |
| 6 816 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
65 340 €-6 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
6 813 €163 % *
Grynasis pelnas (€)
6 813 €163 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
87,71 %31,54 % *
Grynasis pelningumas (%)
10,43 %166,82 % *
Nuosavas kapitalas (€)
25 165 €31 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
4 018 €30 % *
Ilgalaikis turtas (€)
23 240 €52 % *
Trumpalaikis turtas (€)
5 503 €-3 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,02 -50,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,16 0,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
10,43 %166,86 % *
EBIT (€)
6 816 €163 % *
