MB "Restaura" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 27 675 |
| 14 490 |
| 141 |
| 141 |
| 74 |
| 24,24 |
| 0,51 |
| -15 660 |
| 30 251 |
| 21 440 |
| 9 171 |
| -0,76 |
| -1,93 |
| - |
| - |
| 0,51 |
| 141 |
| 2024 |
|---|
| 30 885 |
| 15 443 |
| 813 |
| 813 |
| 407 |
| 24,30 |
| 2,63 |
| -14 847 |
| 25 390 |
| 13 528 |
| 4 421 |
| -0,68 |
| -1,71 |
| - |
| - |
| 2,63 |
| 813 |
| 2025 |
|---|
| 25 970 |
| 18 418 |
| -4 804 |
| -4 804 |
| -3 407 |
| 7,07 |
| -18,50 |
| -19 651 |
| 24 887 |
| 5 615 |
| 3 816 |
| -0,81 |
| -1,27 |
| - |
| - |
| -18,50 |
| -4 804 |
| 2025 |
|---|
| 25 970 |
| 18 418 |
| -4 804 |
| -4 804 |
| -3 407 |
| 7,07 |
| -18,50 |
| -19 651 |
| 24 887 |
| 5 615 |
| 3 816 |
| -0,81 |
| -1,27 |
| - |
| - |
| -18,50 |
| -4 804 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
25 970 €-16 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
18 418 €19 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-4 804 €-691 % *
Grynasis pelnas (€)
-4 804 €-691 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-3 407 €-937 % *
Bendras pelningumas (%)
7,07 %-70,91 % *
Grynasis pelningumas (%)
-18,50 %-803,42 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-19 651 €-32 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
24 887 €-2 % *
Ilgalaikis turtas (€)
5 615 €-58 % *
Trumpalaikis turtas (€)
3 816 €-14 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,81 -19,12 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-1,27 25,73 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-18,50 %-803,42 % *
EBIT (€)
-4 804 €-691 % *
