MB Resteeler Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 238 528 |
| 163 375 |
| -9 741 |
| -9 741 |
| -6 672 |
| 10,36 |
| -4,08 |
| -5 396 |
| 32 681 |
| 2 229 |
| 25 056 |
| 0,09 |
| -6,06 |
| - |
| - |
| -3,89 |
| -9 280 |
| 2024 |
|---|
| 203 317 |
| - |
| 21 348 |
| 20 280 |
| - |
| 13,36 |
| 9,97 |
| 14 883 |
| 27 100 |
| 3 586 |
| 38 397 |
| 0,18 |
| 1,82 |
| - |
| - |
| 10,50 |
| 21 349 |
| 2025 |
|---|
| 158 757 |
| - |
| 29 710 |
| 27 922 |
| - |
| 21,83 |
| 17,59 |
| 42 805 |
| 27 267 |
| 2 005 |
| 68 067 |
| 0,38 |
| 0,64 |
| - |
| - |
| 18,77 |
| 29 793 |
| 2025 |
|---|
| 158 757 |
| - |
| 29 710 |
| 27 922 |
| - |
| 21,83 |
| 17,59 |
| 42 805 |
| 27 267 |
| 2 005 |
| 68 067 |
| 0,38 |
| 0,64 |
| - |
| - |
| 18,77 |
| 29 793 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
158 757 €-22 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
29 710 €39 % *
Grynasis pelnas (€)
27 922 €38 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
21,83 %63,40 % *
Grynasis pelningumas (%)
17,59 %76,43 % *
Nuosavas kapitalas (€)
42 805 €188 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
27 267 €1 % *
Ilgalaikis turtas (€)
2 005 €-44 % *
Trumpalaikis turtas (€)
68 067 €77 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,38 111,11 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,64 -64,84 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
18,77 %78,76 % *
EBIT (€)
29 793 €40 % *
