MB Revera Clinic
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2017-10-18Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
-Veiklos sritis
Medicinos specialistų veikla (86.22.00 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
A
AukščiausiasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
2* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
Duomenų nėra* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,00 €* per paskutinius metus
Pajamos
537 012 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
1
SąsajaIšsamus monitoringas
22
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
302
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaMB Revera Clinic finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 374 921 |
| 187 461 |
| 204 876 |
| 174 183 |
| 87 092 |
| 71,73 |
| 46,46 |
| 240 394 |
| 110 199 |
| 67 122 |
| 283 471 |
| 0,53 |
| 0,46 |
| - |
| - |
| 71,73 |
| 268 921 |
| 2024 |
|---|
| 425 384 |
| 156 968 |
| 254 561 |
| 216 497 |
| 79 888 |
| 76,07 |
| 50,89 |
| 218 996 |
| 41 581 |
| 42 078 |
| 218 499 |
| 0,45 |
| 0,19 |
| - |
| - |
| 76,07 |
| 323 593 |
| 2025 |
|---|
| 537 012 |
| 236 569 |
| 353 379 |
| 297 058 |
| 130 863 |
| 81,12 |
| 55,32 |
| 299 558 |
| 33 816 |
| 90 197 |
| 243 177 |
| 0,39 |
| 0,11 |
| - |
| - |
| 63,24 |
| 339 622 |
| 2025 |
|---|
| 537 012 |
| 236 569 |
| 353 379 |
| 297 058 |
| 130 863 |
| 81,12 |
| 55,32 |
| 299 558 |
| 33 816 |
| 90 197 |
| 243 177 |
| 0,39 |
| 0,11 |
| - |
| - |
| 63,24 |
| 339 622 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
537 012 €26 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
236 569 €51 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
353 379 €39 % *
Grynasis pelnas (€)
297 058 €37 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
130 863 €64 % *
Bendras pelningumas (%)
81,12 %6,64 % *
Grynasis pelningumas (%)
55,32 %8,71 % *
Nuosavas kapitalas (€)
299 558 €37 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
33 816 €-19 % *
Ilgalaikis turtas (€)
90 197 €114 % *
Trumpalaikis turtas (€)
243 177 €11 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,39 -13,33 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,11 -42,11 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
63,24 %-16,87 % *
EBIT (€)
339 622 €5 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisBendra nepadengtų skolų suma
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKreditingumo ataskaita
Premium nariams: 1,00 kreditas
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
2
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
AUDI A6 AVANTPirma registracija: 2019-03-28 | Keleivinis automobilis | 1 968,00 cm³ | Dyzelinas / Elektra | |
MERCEDES-BENZ GLC 200 D 4MATICPirma registracija: 2022-05-24 | Keleivinis automobilis | 1 950,00 cm³ | Dyzelinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisLicencijos
Duomenų apie įmonei išduotas licencijas, leidimus, pažymėjus ir kitus licencijavimo dokumentus – nėra.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Medicinos specialistų veiklaComp. code:
304651367Reg. date:
2017-09-25Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
1Category:
Medicinos specialistų veiklaComp. code:
304631877Reg. date:
2017-09-05Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
5Category:
Medicinos specialistų veiklaComp. code:
304481993Reg. date:
2017-03-15Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
6Category:
Medicinos specialistų veiklaComp. code:
304442061Reg. date:
2017-01-06Turnover:
150-200 tūkst. €No. of employees:
4Category:
Medicinos specialistų veiklaComp. code:
304929418Reg. date:
2018-10-04Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
5Aprašymas
Apie MB Revera Clinic
MB Revera Clinic buvo įkurta 2017-10-18. Pagrindinė įmonės veikla – Medicinos specialistų veikla (86.22.00 - EVRK 2.1), 86.22.00. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais MB Revera Clinic pardavimo pajamos buvo 537 012 EUR, grynasis pelnas 297 058 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-13 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 2. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Kaunas, Raudondvario pl. 277C, LT-47166.
Visi duomenys apie MB Revera Clinic yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Revera Clinic veikla?
MB Revera Clinic veikla yra: medicinos specialistų veikla (86.22.00 - evrk 2.1).
Kokios yra MB Revera Clinic pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, MB Revera Clinic pajamos buvo 537 012 EUR (2025 m.).
Kas yra MB Revera Clinic įmonės vadovas?
MB Revera Clinic įmonės vadovas yra Darius Bagdanavičius (Direktorius).
Kokie yra MB Revera Clinic įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 304695495
PVM mokėtojo kodas: LT100013593016
Registracijos adresas: Kaunas, Raudondvario pl. 277C, LT-47166
Koks yra MB Revera Clinic įmonės kodas?
MB Revera Clinic įmonės kodas yra 304695495.
Ar MB Revera Clinic yra patikima įmonė?
MB Revera Clinic įmonės Pre-Score* reitingas yra A - kas rodo aukščiausią įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba MB Revera Clinic?
MB Revera Clinic turi 2 darbuotojus (2026-05-13).
Koks yra MB Revera Clinic registracijos adresas?
MB Revera Clinic registracijos adresas yra Kaunas, Raudondvario pl. 277C, LT-47166.
Ar MB Revera Clinic turi skolų?
MB Revera Clinic neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

