MB Routetrans Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 8 025 |
| - |
| 2 460 |
| 2 460 |
| - |
| 53,74 |
| 30,65 |
| 2 560 |
| 7 205 |
| 5 811 |
| 3 796 |
| 0,13 |
| 2,81 |
| - |
| - |
| 30,65 |
| 2 460 |
| 2024 |
|---|
| 20 550 |
| - |
| 3 298 |
| 2 803 |
| - |
| 36,21 |
| 13,64 |
| 5 363 |
| 5 810 |
| 8 240 |
| 2 668 |
| -0,10 |
| 1,08 |
| - |
| - |
| 16,05 |
| 3 298 |
| 2025 |
|---|
| 25 175 |
| 25 175 |
| 1 116 |
| 1 049 |
| 1 049 |
| 27,02 |
| 4,17 |
| 6 412 |
| 1 869 |
| 5 783 |
| 2 498 |
| 0,04 |
| 0,29 |
| - |
| - |
| 4,43 |
| 1 115 |
| 2025 |
|---|
| 25 175 |
| 25 175 |
| 1 116 |
| 1 049 |
| 1 049 |
| 27,02 |
| 4,17 |
| 6 412 |
| 1 869 |
| 5 783 |
| 2 498 |
| 0,04 |
| 0,29 |
| - |
| - |
| 4,43 |
| 1 115 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
25 175 €23 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
25 175 €- *
Pelnas prieš mokesčius (€)
1 116 €-66 % *
Grynasis pelnas (€)
1 049 €-63 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 049 €- *
Bendras pelningumas (%)
27,02 %-25,38 % *
Grynasis pelningumas (%)
4,17 %-69,43 % *
Nuosavas kapitalas (€)
6 412 €20 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 869 €-68 % *
Ilgalaikis turtas (€)
5 783 €-30 % *
Trumpalaikis turtas (€)
2 498 €-6 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,04 140,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,29 -73,15 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
4,43 %-72,40 % *
EBIT (€)
1 115 €-66 % *
