MB "Šalčio linija" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 523 858 |
| 49 702 |
| 14 254 |
| 11 767 |
| 1 116 |
| 25,42 |
| 2,25 |
| 99 415 |
| 122 547 |
| 24 030 |
| 197 953 |
| 0,14 |
| 1,23 |
| - |
| - |
| 3,16 |
| 16 580 |
| 2023 |
|---|
| 464 394 |
| 38 603 |
| 17 360 |
| 12 399 |
| 1 031 |
| 44,49 |
| 2,67 |
| 111 814 |
| 160 661 |
| 28 786 |
| 243 488 |
| 0,23 |
| 1,44 |
| - |
| - |
| 7,92 |
| 36 801 |
| 2024 |
|---|
| 368 712 |
| 108 445 |
| 3 548 |
| 2 327 |
| 684 |
| 20,32 |
| 0,63 |
| 114 141 |
| 159 551 |
| 25 491 |
| 248 296 |
| 0,26 |
| 1,40 |
| - |
| - |
| 2,14 |
| 7 892 |
| 2024 |
|---|
| 368 712 |
| 108 445 |
| 3 548 |
| 2 327 |
| 684 |
| 20,32 |
| 0,63 |
| 114 141 |
| 159 551 |
| 25 491 |
| 248 296 |
| 0,26 |
| 1,40 |
| - |
| - |
| 2,14 |
| 7 892 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
368 712 €-21 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
108 445 €181 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
3 548 €-80 % *
Grynasis pelnas (€)
2 327 €-81 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
684 €-34 % *
Bendras pelningumas (%)
20,32 %-54,33 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,63 %-76,40 % *
Nuosavas kapitalas (€)
114 141 €2 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
159 551 €-1 % *
Ilgalaikis turtas (€)
25 491 €-11 % *
Trumpalaikis turtas (€)
248 296 €2 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,26 13,04 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,40 -2,78 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
2,14 %-72,98 % *
EBIT (€)
7 892 €-79 % *
