MB Samo statyba Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 151 555 |
| - |
| 13 217 |
| 12 505 |
| - |
| 54,34 |
| 8,25 |
| 16 661 |
| 8 260 |
| 5 054 |
| 19 867 |
| 0,09 |
| 0,50 |
| - |
| - |
| 8,97 |
| 13 599 |
| 2023 |
|---|
| 154 407 |
| - |
| 8 669 |
| 8 271 |
| - |
| 62,55 |
| 5,36 |
| 24 932 |
| 40 464 |
| 45 522 |
| 19 874 |
| -0,13 |
| 1,62 |
| - |
| - |
| 5,61 |
| 8 669 |
| 2024 |
|---|
| 196 483 |
| 196 483 |
| 1 318 |
| 1 196 |
| 1 196 |
| 62,57 |
| 0,61 |
| 26 128 |
| 162 662 |
| 149 010 |
| 39 780 |
| 0,13 |
| 6,23 |
| - |
| - |
| 0,63 |
| 1 234 |
| 2024 |
|---|
| 196 483 |
| 196 483 |
| 1 318 |
| 1 196 |
| 1 196 |
| 62,57 |
| 0,61 |
| 26 128 |
| 162 662 |
| 149 010 |
| 39 780 |
| 0,13 |
| 6,23 |
| - |
| - |
| 0,63 |
| 1 234 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
196 483 €27 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
196 483 €- *
Pelnas prieš mokesčius (€)
1 318 €-85 % *
Grynasis pelnas (€)
1 196 €-86 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 196 €- *
Bendras pelningumas (%)
62,57 %0,03 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,61 %-88,62 % *
Nuosavas kapitalas (€)
26 128 €5 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
162 662 €302 % *
Ilgalaikis turtas (€)
149 010 €227 % *
Trumpalaikis turtas (€)
39 780 €100 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,13 200,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
6,23 284,57 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,63 %-88,77 % *
EBIT (€)
1 234 €-86 % *
