MB "Santechsp" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 53 441 |
| - |
| 11 194 |
| 10 634 |
| - |
| 25,42 |
| 19,90 |
| 15 497 |
| 1 900 |
| 0 |
| 17 397 |
| 0,29 |
| 0,12 |
| - |
| - |
| 20,95 |
| 11 194 |
| 2024 |
|---|
| 30 757 |
| - |
| -4 267 |
| -4 267 |
| - |
| -2,93 |
| -13,87 |
| 11 230 |
| 21 |
| 0 |
| 11 251 |
| 0,37 |
| 0,00 |
| - |
| - |
| -13,87 |
| -4 267 |
| 2025 |
|---|
| 42 828 |
| - |
| 18 209 |
| 17 318 |
| - |
| 52,27 |
| 40,44 |
| 14 430 |
| 1 549 |
| 0 |
| 15 979 |
| 0,34 |
| 0,11 |
| - |
| - |
| 42,52 |
| 18 209 |
| 2025 |
|---|
| 42 828 |
| - |
| 18 209 |
| 17 318 |
| - |
| 52,27 |
| 40,44 |
| 14 430 |
| 1 549 |
| 0 |
| 15 979 |
| 0,34 |
| 0,11 |
| - |
| - |
| 42,52 |
| 18 209 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
42 828 €39 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
18 209 €527 % *
Grynasis pelnas (€)
17 318 €506 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
52,27 %1 883,96 % *
Grynasis pelningumas (%)
40,44 %391,56 % *
Nuosavas kapitalas (€)
14 430 €29 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 549 €7 276 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
15 979 €42 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,34 -8,11 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,11 - *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
42,52 %406,56 % *
EBIT (€)
18 209 €527 % *
