MB "Santvarka" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 37 122 |
| 37 122 |
| 335 |
| 335 |
| 335 |
| 78,48 |
| 0,90 |
| 3 116 |
| 3 845 |
| 534 |
| 6 427 |
| 0,07 |
| 1,23 |
| - |
| - |
| 0,90 |
| 335 |
| 2023 |
|---|
| 29 057 |
| 29 057 |
| 1 250 |
| 1 207 |
| 1 207 |
| 70,69 |
| 4,15 |
| 4 323 |
| 1 768 |
| 454 |
| 5 637 |
| 0,13 |
| 0,41 |
| - |
| - |
| 4,30 |
| 1 250 |
| 2024 |
|---|
| 6 293 |
| - |
| -1 300 |
| -1 300 |
| - |
| 77,12 |
| -20,66 |
| 3 022 |
| 4 144 |
| 1 |
| 7 165 |
| 0,48 |
| 1,37 |
| - |
| - |
| -20,69 |
| -1 302 |
| 2024 |
|---|
| 6 293 |
| - |
| -1 300 |
| -1 300 |
| - |
| 77,12 |
| -20,66 |
| 3 022 |
| 4 144 |
| 1 |
| 7 165 |
| 0,48 |
| 1,37 |
| - |
| - |
| -20,69 |
| -1 302 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
6 293 €-78 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
-1 300 €-204 % *
Grynasis pelnas (€)
-1 300 €-208 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
77,12 %9,10 % *
Grynasis pelningumas (%)
-20,66 %-597,83 % *
Nuosavas kapitalas (€)
3 022 €-30 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
4 144 €134 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 €-100 % *
Trumpalaikis turtas (€)
7 165 €27 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,48 269,23 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,37 234,15 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-20,69 %-581,16 % *
EBIT (€)
-1 302 €-204 % *
