MB Sanva Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 27 696 |
| - |
| 6 128 |
| 6 128 |
| - |
| 25,72 |
| 22,13 |
| 6 128 |
| -1 938 |
| 0 |
| 4 190 |
| 0,22 |
| -0,32 |
| - |
| - |
| 25,72 |
| 7 123 |
| 2024 |
|---|
| 115 450 |
| 57 725 |
| 16 985 |
| 16 985 |
| 8 493 |
| 14,71 |
| 14,71 |
| 20 578 |
| 1 837 |
| 6 289 |
| 16 126 |
| 0,12 |
| 0,09 |
| - |
| - |
| 14,71 |
| 16 985 |
| 2025 |
|---|
| 210 371 |
| 105 186 |
| 26 371 |
| 24 789 |
| 12 395 |
| 38,67 |
| 11,78 |
| 44 212 |
| 45 272 |
| 5 271 |
| 84 213 |
| 0,24 |
| 1,02 |
| - |
| - |
| 12,54 |
| 26 371 |
| 2025 |
|---|
| 210 371 |
| 105 186 |
| 26 371 |
| 24 789 |
| 12 395 |
| 38,67 |
| 11,78 |
| 44 212 |
| 45 272 |
| 5 271 |
| 84 213 |
| 0,24 |
| 1,02 |
| - |
| - |
| 12,54 |
| 26 371 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
210 371 €82 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
105 186 €82 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
26 371 €55 % *
Grynasis pelnas (€)
24 789 €46 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
12 395 €46 % *
Bendras pelningumas (%)
38,67 %162,88 % *
Grynasis pelningumas (%)
11,78 %-19,92 % *
Nuosavas kapitalas (€)
44 212 €115 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
45 272 €2 364 % *
Ilgalaikis turtas (€)
5 271 €-16 % *
Trumpalaikis turtas (€)
84 213 €422 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,24 100,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,02 1 033,33 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
12,54 %-14,75 % *
EBIT (€)
26 371 €55 % *
