MB "Saulužė" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 72 035 |
| - |
| 25 577 |
| 25 452 |
| - |
| 87,67 |
| 35,33 |
| 43 376 |
| 25 975 |
| 23 261 |
| 46 090 |
| 0,63 |
| 0,60 |
| - |
| - |
| 34,08 |
| 24 549 |
| 2024 |
|---|
| 91 288 |
| - |
| 6 650 |
| 5 907 |
| - |
| 87,97 |
| 6,47 |
| 49 282 |
| 26 494 |
| 33 771 |
| 42 005 |
| 0,44 |
| 0,54 |
| - |
| - |
| 6,54 |
| 5 970 |
| 2025 |
|---|
| 113 359 |
| - |
| 9 659 |
| 9 364 |
| - |
| 92,28 |
| 8,26 |
| 58 941 |
| 26 396 |
| 24 900 |
| 60 437 |
| 0,30 |
| 0,45 |
| - |
| - |
| 8,36 |
| 9 481 |
| 2025 |
|---|
| 113 359 |
| - |
| 9 659 |
| 9 364 |
| - |
| 92,28 |
| 8,26 |
| 58 941 |
| 26 396 |
| 24 900 |
| 60 437 |
| 0,30 |
| 0,45 |
| - |
| - |
| 8,36 |
| 9 481 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
113 359 €24 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
9 659 €45 % *
Grynasis pelnas (€)
9 364 €59 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
92,28 %4,90 % *
Grynasis pelningumas (%)
8,26 %27,67 % *
Nuosavas kapitalas (€)
58 941 €20 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
26 396 €0 % *
Ilgalaikis turtas (€)
24 900 €-26 % *
Trumpalaikis turtas (€)
60 437 €44 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,30 -31,82 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,45 -16,67 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
8,36 %27,83 % *
EBIT (€)
9 481 €59 % *
