MB "Sindibar" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 8 240 |
| 4 120 |
| -1 348 |
| -1 348 |
| -674 |
| 32,74 |
| -16,36 |
| -1 281 |
| 1 248 |
| 0 |
| -33 |
| -0,16 |
| -0,97 |
| - |
| - |
| -16,36 |
| -1 348 |
| 2024 |
|---|
| 16 927 |
| 8 549 |
| 1 193 |
| 1 193 |
| 603 |
| 40,15 |
| 7,05 |
| -88 |
| 392 |
| 0 |
| 304 |
| -0,01 |
| -4,45 |
| - |
| - |
| 7,05 |
| 1 193 |
| 2025 |
|---|
| 20 475 |
| 10 238 |
| 1 984 |
| 1 865 |
| 933 |
| 41,60 |
| 9,11 |
| 1 777 |
| 426 |
| 0 |
| 2 203 |
| 0,09 |
| 0,24 |
| - |
| - |
| 9,69 |
| 1 984 |
| 2025 |
|---|
| 20 475 |
| 10 238 |
| 1 984 |
| 1 865 |
| 933 |
| 41,60 |
| 9,11 |
| 1 777 |
| 426 |
| 0 |
| 2 203 |
| 0,09 |
| 0,24 |
| - |
| - |
| 9,69 |
| 1 984 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
20 475 €21 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
10 238 €20 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
1 984 €66 % *
Grynasis pelnas (€)
1 865 €56 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
933 €55 % *
Bendras pelningumas (%)
41,60 %3,61 % *
Grynasis pelningumas (%)
9,11 %29,22 % *
Nuosavas kapitalas (€)
1 777 €2 119 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
426 €9 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
2 203 €625 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,09 1 000,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,24 105,39 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
9,69 %37,45 % *
EBIT (€)
1 984 €66 % *
