MB "SPA plaukams" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 114 304 |
| 113 172 |
| 25 915 |
| 24 585 |
| 24 342 |
| 62,85 |
| 21,51 |
| 55 437 |
| 11 349 |
| 4 910 |
| 61 563 |
| 0,44 |
| 0,20 |
| - |
| - |
| 22,67 |
| 25 915 |
| 2024 |
|---|
| 160 602 |
| 102 294 |
| 17 610 |
| 16 729 |
| 10 655 |
| 62,80 |
| 10,42 |
| 72 166 |
| 8 206 |
| 4 491 |
| 75 411 |
| 0,42 |
| 0,11 |
| - |
| - |
| 10,96 |
| 17 610 |
| 2025 |
|---|
| 180 444 |
| 90 222 |
| 17 326 |
| 16 273 |
| 8 137 |
| 62,29 |
| 9,02 |
| 88 441 |
| 9 537 |
| 3 913 |
| 93 591 |
| 0,47 |
| 0,11 |
| - |
| - |
| 9,60 |
| 17 326 |
| 2025 |
|---|
| 180 444 |
| 90 222 |
| 17 326 |
| 16 273 |
| 8 137 |
| 62,29 |
| 9,02 |
| 88 441 |
| 9 537 |
| 3 913 |
| 93 591 |
| 0,47 |
| 0,11 |
| - |
| - |
| 9,60 |
| 17 326 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
180 444 €12 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
90 222 €-12 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
17 326 €-2 % *
Grynasis pelnas (€)
16 273 €-3 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
8 137 €-24 % *
Bendras pelningumas (%)
62,29 %-0,81 % *
Grynasis pelningumas (%)
9,02 %-13,44 % *
Nuosavas kapitalas (€)
88 441 €23 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
9 537 €16 % *
Ilgalaikis turtas (€)
3 913 €-13 % *
Trumpalaikis turtas (€)
93 591 €24 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,47 11,90 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,11 0,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
9,60 %-12,41 % *
EBIT (€)
17 326 €-2 % *
