MB "Stage Vision" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 94 348 |
| - |
| 41 941 |
| 40 054 |
| - |
| 90,83 |
| 42,45 |
| 101 897 |
| 6 371 |
| 45 051 |
| 63 217 |
| 0,60 |
| 0,06 |
| - |
| - |
| 44,63 |
| 42 106 |
| 2024 |
|---|
| 34 189 |
| - |
| -15 532 |
| -15 532 |
| - |
| 74,55 |
| -45,43 |
| 81 654 |
| 2 782 |
| 29 016 |
| 55 420 |
| 1,54 |
| 0,03 |
| - |
| - |
| -45,25 |
| -15 470 |
| 2025 |
|---|
| 33 337 |
| - |
| 204 |
| 171 |
| - |
| 89,69 |
| 0,51 |
| 76 281 |
| 1 998 |
| 17 126 |
| 61 153 |
| 1,77 |
| 0,03 |
| - |
| - |
| 0,93 |
| 310 |
| 2025 |
|---|
| 33 337 |
| - |
| 204 |
| 171 |
| - |
| 89,69 |
| 0,51 |
| 76 281 |
| 1 998 |
| 17 126 |
| 61 153 |
| 1,77 |
| 0,03 |
| - |
| - |
| 0,93 |
| 310 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
33 337 €-2 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
204 €101 % *
Grynasis pelnas (€)
171 €101 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
89,69 %20,31 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,51 %101,12 % *
Nuosavas kapitalas (€)
76 281 €-7 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 998 €-28 % *
Ilgalaikis turtas (€)
17 126 €-41 % *
Trumpalaikis turtas (€)
61 153 €10 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
1,77 14,94 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,03 0,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,93 %102,06 % *
EBIT (€)
310 €102 % *
