MB Staloža Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2024 |
|---|
| 10 544 |
| - |
| 1 568 |
| 1 568 |
| - |
| 100,00 |
| 14,87 |
| 10 |
| 1 768 |
| 0 |
| 1 778 |
| 0,00 |
| 176,80 |
| - |
| - |
| 81,03 |
| 8 544 |
| 2025 |
|---|
| 79 432 |
| - |
| 9 903 |
| 9 308 |
| - |
| 100,00 |
| 11,72 |
| 10 601 |
| 3 954 |
| 2 325 |
| 12 230 |
| 0,12 |
| 0,37 |
| - |
| - |
| 11,78 |
| 9 354 |
| 2025 |
|---|
| 79 432 |
| - |
| 9 903 |
| 9 308 |
| - |
| 100,00 |
| 11,72 |
| 10 601 |
| 3 954 |
| 2 325 |
| 12 230 |
| 0,12 |
| 0,37 |
| - |
| - |
| 11,78 |
| 9 354 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
79 432 €653 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
9 903 €532 % *
Grynasis pelnas (€)
9 308 €494 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
100,00 %0,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
11,72 %-21,18 % *
Nuosavas kapitalas (€)
10 601 €105 910 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
3 954 €124 % *
Ilgalaikis turtas (€)
2 325 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
12 230 €588 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,12 - *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,37 -99,79 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
11,78 %-85,46 % *
EBIT (€)
9 354 €9 % *
