MB "Statoras" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 265 626 |
| 62 062 |
| 34 536 |
| 32 741 |
| 7 650 |
| 77,92 |
| 12,33 |
| 53 291 |
| 49 206 |
| 58 815 |
| 43 682 |
| -0,02 |
| 0,92 |
| - |
| - |
| 12,23 |
| 32 498 |
| 2023 |
|---|
| 136 453 |
| 36 979 |
| 567 |
| 361 |
| 98 |
| 95,90 |
| 0,26 |
| 53 651 |
| 98 324 |
| 61 925 |
| 90 050 |
| -0,06 |
| 1,83 |
| - |
| - |
| -1,30 |
| -1 774 |
| 2024 |
|---|
| 50 173 |
| 50 173 |
| 14 085 |
| 13 538 |
| 13 538 |
| 100,00 |
| 26,98 |
| 67 188 |
| 71 911 |
| 61 731 |
| 77 368 |
| 0,11 |
| 1,07 |
| - |
| - |
| 23,30 |
| 11 688 |
| 2024 |
|---|
| 50 173 |
| 50 173 |
| 14 085 |
| 13 538 |
| 13 538 |
| 100,00 |
| 26,98 |
| 67 188 |
| 71 911 |
| 61 731 |
| 77 368 |
| 0,11 |
| 1,07 |
| - |
| - |
| 23,30 |
| 11 688 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
50 173 €-63 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
50 173 €36 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
14 085 €2 384 % *
Grynasis pelnas (€)
13 538 €3 650 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
13 538 €13 714 % *
Bendras pelningumas (%)
100,00 %4,28 % *
Grynasis pelningumas (%)
26,98 %10 276,92 % *
Nuosavas kapitalas (€)
67 188 €25 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
71 911 €-27 % *
Ilgalaikis turtas (€)
61 731 €0 % *
Trumpalaikis turtas (€)
77 368 €-14 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,11 283,33 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,07 -41,53 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
23,30 %1 892,31 % *
EBIT (€)
11 688 €759 % *
