MB Sūrinė Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 312 987 |
| 53 594 |
| 12 566 |
| 10 942 |
| 1 874 |
| 41,18 |
| 3,50 |
| 23 087 |
| 84 081 |
| 4 880 |
| 102 288 |
| 0,09 |
| 3,64 |
| - |
| - |
| 3,90 |
| 12 194 |
| 2024 |
|---|
| 316 141 |
| 62 851 |
| 3 620 |
| 2 916 |
| 580 |
| 41,63 |
| 0,92 |
| 26 003 |
| 71 802 |
| 6 711 |
| 91 094 |
| 0,08 |
| 2,76 |
| - |
| - |
| 1,18 |
| 3 722 |
| 2025 |
|---|
| 320 371 |
| 72 646 |
| 7 483 |
| 6 196 |
| 1 405 |
| 41,89 |
| 1,93 |
| 32 199 |
| 67 480 |
| 4 184 |
| 95 495 |
| 0,09 |
| 2,10 |
| - |
| - |
| 2,13 |
| 6 811 |
| 2025 |
|---|
| 320 371 |
| 72 646 |
| 7 483 |
| 6 196 |
| 1 405 |
| 41,89 |
| 1,93 |
| 32 199 |
| 67 480 |
| 4 184 |
| 95 495 |
| 0,09 |
| 2,10 |
| - |
| - |
| 2,13 |
| 6 811 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
320 371 €1 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
72 646 €16 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
7 483 €107 % *
Grynasis pelnas (€)
6 196 €112 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 405 €142 % *
Bendras pelningumas (%)
41,89 %0,62 % *
Grynasis pelningumas (%)
1,93 %109,78 % *
Nuosavas kapitalas (€)
32 199 €24 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
67 480 €-6 % *
Ilgalaikis turtas (€)
4 184 €-38 % *
Trumpalaikis turtas (€)
95 495 €5 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,09 12,50 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
2,10 -23,91 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
2,13 %80,51 % *
EBIT (€)
6 811 €83 % *
