MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai"
Rekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisTeisinė forma
Mažoji bendrijaĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2017-04-12Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
NenurodytaKontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
B
AukštasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
7* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
2 154,60 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
538,20 €* per paskutinius metus
Pajamos
743 741 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
2
SąsajosIšsamus monitoringas
118
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
106
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaFinansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 389 905 |
| 50 245 |
| 3 507 |
| 2 218 |
| 286 |
| 75,03 |
| 0,57 |
| 127 285 |
| 154 668 |
| 47 369 |
| 234 584 |
| 2024 |
|---|
| 638 193 |
| 79 082 |
| 80 471 |
| 61 165 |
| 7 579 |
| 70,93 |
| 9,58 |
| 188 450 |
| 283 850 |
| 88 092 |
| 384 208 |
| 2025 |
|---|
| 743 741 |
| 87 396 |
| 127 626 |
| 104 864 |
| 12 322 |
| 75,59 |
| 14,10 |
| 293 314 |
| 309 115 |
| 73 791 |
| 528 638 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 743 741 |
| 87 396 |
| 127 626 |
| 104 864 |
| 12 322 |
| 75,59 |
| 14,10 |
| 293 314 |
| 309 115 |
| 73 791 |
| 528 638 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited2025
Pajamos (€)
743 741 €17 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
87 396 €11 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
127 626 €59 % *
Grynasis pelnas (€)
104 864 €71 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
12 322 €63 % *
Bendras pelningumas (%)
75,59 %6,57 % *
Grynasis pelningumas (%)
14,10 %47,18 % *
Nuosavas kapitalas (€)
293 314 €56 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
309 115 €9 % *
Ilgalaikis turtas (€)
73 791 €-16 % *
Trumpalaikis turtas (€)
528 638 €38 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
2
Didžiausia skola
VMI
Bendra nepadengtų skolų suma
538,20 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
UAB "FUGRO BALTIC" | €1 452,00 | 2023-04-20 - 2023-06-30 | Paslaugos |
UAB "FUGRO BALTIC" | €1 452,00 | 2023-04-20 - 2023-06-01 | Paslaugos |
Teismai
Atsakovas
(1)
Ieškovas
(1)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
2025-12-17eL2-11181-664/20252-69-3-19786-2025-0 | Kreditorius:Kauno rajono savivaldybės administracija Skolininkas:MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" | Esmė: Dėl piniginio reikalavimo atsiradusio iš sutarties Nutartis: Teismo įsakymas panaikintas ir pareiškimas paliktas nenagrinėtas. | Utenos apylinkės teismas | 2 |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
2026-02-02e2-1471-981/20252-55-3-00013-2025-8 | Ieškovas:MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" Atsakovas:Trakų rajono savivaldybės administracija | Esmė: Dėl neteisėto sprendimo nutraukti viešojo pirkimo sutartį ir 6 000 EUR be PVM (7 260 EUR su PVM) skolos, 183 EUR delspinigių priteisimo ir 3 400 EUR žalos atlyginimo Nutartis: Byla nutraukta, patvirtinus taikos sutartį | Vilniaus apygardos teismas | 9 |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Įmonės autoparkas
Valdomos valdytojas-savininkas teisėmis: 0
Valdomos valdytojas teisėmis: 1
Valdomas savininkas teisėmis: 0
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
1
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Pirma registracija | Masė | Degalai |
|---|---|---|---|---|---|---|
MERCEDES-BENZ AMG EQE 43 4MATIC | Keleivinis automobilis | - | 2022-05-13 | 2 525,00 kg | Elektra |
Prekių ženklai
MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" neturi registruotų prekės ženklų
MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" Lietuvoje nėra registravusi jokių prekės ženklų.
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" neturi licencijų ar leidimų
MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" neturi jokių duomenų apie išduotas licencijas, leidimus, pažymėjimus ar kitus licencijavimo dokumentus.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
2* per paskutinius metusSutarčių vertė
256 968 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
2025-09-19 | Panevėžio miesto savivaldybės administracija | 179 770 € | Panevėžio miesto Smėlynės gatvės dalies ( dviračių arba pėsčiųjų ir/ar dviračių tako nuo J. Basanavičiaus g. iki S. Kerbedžio g.) kapitalinio remonto techninio darbo projekto parengimas |
2025-09-17 | Ukmergės rajono savivaldybės administracija | 77 198 € | Papildomas susitarimas prie 2024 m. kovo 14 d. Šventosios upės pakrantės pritaikymo turizmui techninio darbo projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugų pirkimo sutarties Nr. 61-71 |
2025-08-01 | Šilutės rajono savivaldybės administracija | 107 085 € | Šilutės rajono savivaldybės Kintų seniūnijos kelio Uogaliai – Svencelė supaprastinto rekonstravimo projekto parengimas ir projekto vykdymo priežiūra |
2025-07-30 | Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninė | 4 235 € | Automobilių stovėjimo aikštelių rekonstravimo darbų Josvainių g. 2 projekto vykdymo priežiūra |
2025-07-04 | Utenos rajono savivaldybės administracija | 23 595 € | Kitų inžinerinių statinių, automobilių stovėjimo aikštelės ir priėjimų iki jos, V. Kudirkos g., Utenoje, naujos statybos ir V. Kudirkos gatvės kapitalinio remonto įrengiant nuovažą techninio darbo projekto parengimas ir projekto vykdymo prie |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" neturi straipsnių spaudoje
MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" nėra paminėta jokiuose mūsų duomenų bazės spaudos straipsniuose.
BNS naujienos
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPanašios įmonės
Category:
Kita specializuota projektavimo veiklaComp. code:
304620375Reg. date:
2017-08-25Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
6Category:
Kita specializuota projektavimo veiklaComp. code:
304398152Reg. date:
2016-09-12Turnover:
0,5-1 mln. €No. of employees:
4Category:
Kita specializuota projektavimo veiklaComp. code:
304151426Reg. date:
2015-12-11Turnover:
0,5-1 mln. €No. of employees:
7Category:
Kita specializuota projektavimo veiklaComp. code:
148419799Reg. date:
2001-07-17Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
8Category:
Kita specializuota projektavimo veiklaComp. code:
306081275Reg. date:
2022-05-13Turnover:
1-1,5 mln. €No. of employees:
4Aprašymas
Apie MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai"
MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" buvo įkurta 2017-04-12. Pagrindinė įmonės veikla – Kita specializuota projektavimo veikla (74.14.00 - EVRK 2.1), 74.14.00. Bendrovė valdoma 2 akcininkų, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" pardavimo pajamos buvo 743 741 EUR, grynasis pelnas 104 864 EUR. SODRA duomenimis 2026-08-25 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 7. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Vilnius, Pagojuko g. 1-2, LT-02233.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: architektūros ir inžinerijos veikla bei su ja susijusios techninės konsultacijos.
Visi duomenys apie MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" veikla?
MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" veikla yra: kita specializuota projektavimo veikla (74.14.00 - evrk 2.1).
Kokios yra MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" pajamos buvo 743 741 EUR (2025 m.).
Kas yra MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" įmonės vadovas?
MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" įmonės vadovas yra Žaneta Gaigalienė (Direktorė).
Kokie yra MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 304505355
PVM mokėtojo kodas: LT100011008715
Registracijos adresas: Vilnius, Pagojuko g. 1-2, LT-02233
Koks yra MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" įmonės kodas?
MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" įmonės kodas yra 304505355.
Ar MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" yra patikima įmonė?
MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" įmonės Pre-Score* reitingas yra B - kas rodo aukštą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio SCORIFY sukurtas įmonių finansinės būklės vertinimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score vertina įmonės finansinę būklę remiantis visais apie įmonę prieinamais atvirais duomenimis (finansiniai rodikliai, teismų informacija, kredito istorija ir t.t.). Įmonės nemokumą prognozuojantį apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai"?
MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" turi 7 darbuotojus (2026-08-25).
Koks yra MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" registracijos adresas?
MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" registracijos adresas yra Vilnius, Pagojuko g. 1-2, LT-02233.
Ar MB "Susisiekimo komunikacijų sprendimai" turi skolų?
VMI skola: 274,14 EUR., SODRA skola: 264,06 EUR.

