MB SV statome jums Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 205 795 |
| - |
| 7 287 |
| 6 830 |
| - |
| 21,08 |
| 3,32 |
| -2 885 |
| 108 582 |
| 54 170 |
| 51 527 |
| -0,12 |
| -37,64 |
| - |
| - |
| 3,52 |
| 7 249 |
| 2023 |
|---|
| 241 350 |
| 241 350 |
| 21 173 |
| 20 102 |
| 20 102 |
| 21,97 |
| 8,33 |
| 14 385 |
| 135 066 |
| 70 728 |
| 78 723 |
| -0,06 |
| 9,39 |
| - |
| - |
| -2,03 |
| -4 899 |
| 2024 |
|---|
| 222 446 |
| 222 446 |
| 26 274 |
| 24 952 |
| 24 952 |
| 30,78 |
| 11,22 |
| 38 352 |
| 137 535 |
| 64 532 |
| 111 355 |
| 0,04 |
| 3,59 |
| - |
| - |
| 13,10 |
| 29 138 |
| 2024 |
|---|
| 222 446 |
| 222 446 |
| 26 274 |
| 24 952 |
| 24 952 |
| 30,78 |
| 11,22 |
| 38 352 |
| 137 535 |
| 64 532 |
| 111 355 |
| 0,04 |
| 3,59 |
| - |
| - |
| 13,10 |
| 29 138 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
222 446 €-8 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
222 446 €-8 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
26 274 €24 % *
Grynasis pelnas (€)
24 952 €24 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
24 952 €24 % *
Bendras pelningumas (%)
30,78 %40,10 % *
Grynasis pelningumas (%)
11,22 %34,69 % *
Nuosavas kapitalas (€)
38 352 €167 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
137 535 €2 % *
Ilgalaikis turtas (€)
64 532 €-9 % *
Trumpalaikis turtas (€)
111 355 €41 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,04 166,67 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
3,59 -61,77 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
13,10 %745,32 % *
EBIT (€)
29 138 €695 % *
