MB "Švaros atspindys" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 3 066 |
| - |
| 1 043 |
| 1 043 |
| - |
| 67,84 |
| 34,02 |
| 13 101 |
| 0 |
| 11 895 |
| 1 206 |
| 0,39 |
| 0,00 |
| - |
| - |
| 34,02 |
| 1 043 |
| 2024 |
|---|
| 23 638 |
| - |
| 14 919 |
| 14 173 |
| - |
| 81,58 |
| 59,96 |
| 15 825 |
| 746 |
| 10 707 |
| 5 864 |
| 0,22 |
| 0,05 |
| - |
| - |
| 63,11 |
| 14 919 |
| 2025 |
|---|
| 11 913 |
| - |
| 5 702 |
| 5 360 |
| - |
| 75,77 |
| 44,99 |
| 10 184 |
| 721 |
| 9 859 |
| 1 046 |
| 0,03 |
| 0,07 |
| - |
| - |
| 47,86 |
| 5 702 |
| 2025 |
|---|
| 11 913 |
| - |
| 5 702 |
| 5 360 |
| - |
| 75,77 |
| 44,99 |
| 10 184 |
| 721 |
| 9 859 |
| 1 046 |
| 0,03 |
| 0,07 |
| - |
| - |
| 47,86 |
| 5 702 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
11 913 €-50 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
5 702 €-62 % *
Grynasis pelnas (€)
5 360 €-62 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
75,77 %-7,12 % *
Grynasis pelningumas (%)
44,99 %-24,97 % *
Nuosavas kapitalas (€)
10 184 €-36 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
721 €-3 % *
Ilgalaikis turtas (€)
9 859 €-8 % *
Trumpalaikis turtas (€)
1 046 €-82 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,03 -86,36 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,07 40,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
47,86 %-24,16 % *
EBIT (€)
5 702 €-62 % *
