MB "Švenčių klubas" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 2 848 |
| - |
| -1 318 |
| -1 318 |
| - |
| 100,00 |
| -46,28 |
| 8 681 |
| 4 738 |
| 10 500 |
| 2 919 |
| 0,84 |
| 0,55 |
| - |
| - |
| -46,28 |
| -1 318 |
| 2024 |
|---|
| 8 200 |
| - |
| -2 718 |
| -2 718 |
| - |
| 78,21 |
| -33,15 |
| 5 963 |
| 3 618 |
| 8 500 |
| 1 081 |
| 0,02 |
| 0,61 |
| - |
| - |
| -33,15 |
| -2 718 |
| 2025 |
|---|
| 2 961 |
| - |
| 5 473 |
| 5 387 |
| - |
| 79,67 |
| 181,93 |
| 1 351 |
| 12 817 |
| 13 313 |
| 855 |
| 0,26 |
| 9,49 |
| - |
| - |
| -51,57 |
| -1 527 |
| 2025 |
|---|
| 2 961 |
| - |
| 5 473 |
| 5 387 |
| - |
| 79,67 |
| 181,93 |
| 1 351 |
| 12 817 |
| 13 313 |
| 855 |
| 0,26 |
| 9,49 |
| - |
| - |
| -51,57 |
| -1 527 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
2 961 €-64 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
5 473 €301 % *
Grynasis pelnas (€)
5 387 €298 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
79,67 %1,87 % *
Grynasis pelningumas (%)
181,93 %648,81 % *
Nuosavas kapitalas (€)
1 351 €-77 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
12 817 €254 % *
Ilgalaikis turtas (€)
13 313 €57 % *
Trumpalaikis turtas (€)
855 €-21 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,26 1 200,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
9,49 1 455,74 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-51,57 %-55,57 % *
EBIT (€)
-1 527 €44 % *
