MB "The mykolas" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2023 |
|---|
| 48 807 |
| - |
| 12 534 |
| 12 534 |
| - |
| 92,91 |
| 25,68 |
| 12 634 |
| 0 |
| 1 530 |
| 11 104 |
| 0,23 |
| 0,00 |
| - |
| - |
| 25,68 |
| 12 534 |
| 2024 |
|---|
| 84 602 |
| - |
| 18 767 |
| 17 829 |
| - |
| 95,17 |
| 21,07 |
| 2 183 |
| 2 759 |
| 1 145 |
| 3 797 |
| 0,01 |
| 1,26 |
| - |
| - |
| 22,16 |
| 18 745 |
| 2024 |
|---|
| 84 602 |
| - |
| 18 767 |
| 17 829 |
| - |
| 95,17 |
| 21,07 |
| 2 183 |
| 2 759 |
| 1 145 |
| 3 797 |
| 0,01 |
| 1,26 |
| - |
| - |
| 22,16 |
| 18 745 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
84 602 €73 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
18 767 €50 % *
Grynasis pelnas (€)
17 829 €42 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
95,17 %2,43 % *
Grynasis pelningumas (%)
21,07 %-17,95 % *
Nuosavas kapitalas (€)
2 183 €-83 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
2 759 €- *
Ilgalaikis turtas (€)
1 145 €-25 % *
Trumpalaikis turtas (€)
3 797 €-66 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,01 -95,65 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,26 - *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
22,16 %-13,71 % *
EBIT (€)
18 745 €50 % *
