MB "Trasenko" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 140 596 |
| 32 926 |
| 62 783 |
| 60 077 |
| 14 070 |
| 88,41 |
| 42,73 |
| 30 181 |
| 14 115 |
| 11 098 |
| 33 198 |
| 0,14 |
| 0,47 |
| - |
| - |
| 46,13 |
| 64 860 |
| 2024 |
|---|
| 286 837 |
| 28 260 |
| 42 552 |
| 40 424 |
| 3 983 |
| 93,26 |
| 14,09 |
| 60 245 |
| 13 368 |
| 12 749 |
| 60 864 |
| 0,17 |
| 0,22 |
| - |
| - |
| 28,83 |
| 82 702 |
| 2025 |
|---|
| 337 502 |
| 33 350 |
| 9 803 |
| 8 235 |
| 814 |
| 81,42 |
| 2,44 |
| 49 687 |
| 16 732 |
| 8 923 |
| 57 496 |
| 0,12 |
| 0,34 |
| - |
| - |
| 3,11 |
| 10 503 |
| 2025 |
|---|
| 337 502 |
| 33 350 |
| 9 803 |
| 8 235 |
| 814 |
| 81,42 |
| 2,44 |
| 49 687 |
| 16 732 |
| 8 923 |
| 57 496 |
| 0,12 |
| 0,34 |
| - |
| - |
| 3,11 |
| 10 503 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
337 502 €18 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
33 350 €18 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
9 803 €-77 % *
Grynasis pelnas (€)
8 235 €-80 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
814 €-80 % *
Bendras pelningumas (%)
81,42 %-12,70 % *
Grynasis pelningumas (%)
2,44 %-82,68 % *
Nuosavas kapitalas (€)
49 687 €-18 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
16 732 €25 % *
Ilgalaikis turtas (€)
8 923 €-30 % *
Trumpalaikis turtas (€)
57 496 €-6 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,12 -29,41 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,34 54,55 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
3,11 %-89,21 % *
EBIT (€)
10 503 €-87 % *
