MB "Tvėrėjas" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 126 436 |
| 33 716 |
| 3 737 |
| 3 565 |
| 951 |
| 65,61 |
| 2,82 |
| 33 907 |
| 12 839 |
| 2 367 |
| 44 379 |
| 0,25 |
| 0,38 |
| - |
| - |
| 5,24 |
| 6 622 |
| 2024 |
|---|
| 155 627 |
| 41 835 |
| 11 124 |
| 10 567 |
| 2 841 |
| 51,01 |
| 6,79 |
| 44 474 |
| 16 777 |
| 2 237 |
| 59 014 |
| 0,27 |
| 0,38 |
| - |
| - |
| 9,43 |
| 14 683 |
| 2025 |
|---|
| 154 114 |
| 50 863 |
| 12 896 |
| 12 122 |
| 4 001 |
| 58,53 |
| 7,87 |
| 56 596 |
| 23 362 |
| 6 838 |
| 73 120 |
| 0,32 |
| 0,41 |
| - |
| - |
| 10,64 |
| 16 401 |
| 2025 |
|---|
| 154 114 |
| 50 863 |
| 12 896 |
| 12 122 |
| 4 001 |
| 58,53 |
| 7,87 |
| 56 596 |
| 23 362 |
| 6 838 |
| 73 120 |
| 0,32 |
| 0,41 |
| - |
| - |
| 10,64 |
| 16 401 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
154 114 €-1 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
50 863 €22 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
12 896 €16 % *
Grynasis pelnas (€)
12 122 €15 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
4 001 €41 % *
Bendras pelningumas (%)
58,53 %14,74 % *
Grynasis pelningumas (%)
7,87 %15,91 % *
Nuosavas kapitalas (€)
56 596 €27 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
23 362 €39 % *
Ilgalaikis turtas (€)
6 838 €206 % *
Trumpalaikis turtas (€)
73 120 €24 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,32 18,52 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,41 7,89 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
10,64 %12,83 % *
EBIT (€)
16 401 €12 % *
