MB Ugnies sektorius Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2024 |
|---|
| 6 660 |
| - |
| 2 734 |
| 2 734 |
| - |
| 100,00 |
| 41,05 |
| 2 884 |
| 400 |
| 0 |
| 3 284 |
| 0,43 |
| 0,14 |
| - |
| - |
| 41,05 |
| 2 734 |
| 2025 |
|---|
| 8 602 |
| - |
| 1 181 |
| 1 110 |
| - |
| 13,73 |
| 12,90 |
| 3 009 |
| 71 |
| 0 |
| 3 080 |
| 0,35 |
| 0,02 |
| - |
| - |
| 13,73 |
| 1 181 |
| 2025 |
|---|
| 8 602 |
| - |
| 1 181 |
| 1 110 |
| - |
| 13,73 |
| 12,90 |
| 3 009 |
| 71 |
| 0 |
| 3 080 |
| 0,35 |
| 0,02 |
| - |
| - |
| 13,73 |
| 1 181 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
8 602 €29 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
1 181 €-57 % *
Grynasis pelnas (€)
1 110 €-59 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
13,73 %-86,27 % *
Grynasis pelningumas (%)
12,90 %-68,57 % *
Nuosavas kapitalas (€)
3 009 €4 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
71 €-82 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
3 080 €-6 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,35 -18,60 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,02 -85,71 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
13,73 %-66,55 % *
EBIT (€)
1 181 €-57 % *
