MB Ukis
Rekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2022-02-22Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
NenurodytaVeiklos sritis
Kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba (16.28.00 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Patikimumas
Įmonė pagal įstatymų reikalavimus laiku nepateikė praėjusių metų finansinės atskaitomybės. Siekiame kuo tikslesnio įmonės rizikos vertinimo, todėl laikinai sustabdėme šios įmonės reitingo skaičiavimą.
Daugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
0* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
Duomenų nėra* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
582,58 €* per paskutinius metus
Pajamos
Duomenų nėraKreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
1
SąsajaIšsamus monitoringas
0
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
203
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
NeapskaičiuotaFinansiniai rodikliai
MB Ukis nėra pateikusi finansinės atskaitomybės ataskaitų
MB Ukis nėra pateikusi finansinių ataskaitų arba duomenys nėra viešai prieinami. Patikrinkite vėliau – informacija gali būti atnaujinta.
Peržiūrėti įmones su finansinėmis ataskaitomisKredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
1
Didžiausia skola
SODRA
Bendra nepadengtų skolų suma
582,58 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Įmonė MB Ukis neturi teismo bylų
MB Ukis neturi užregistruotų teismo bylų kaip atsakovas ar ieškovas per pastaruosius 2 metus.
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Įmonė MB Ukis neturi registruotų transporto priemonių
Įmonės MB Ukis vardu transporto priemonės neregistruotos kaip valdytojo teise.
Peržiūrėti įmones su registruotomis transporto priemonėmisPrekių ženklai
MB Ukis neturi registruotų prekės ženklų
MB Ukis Lietuvoje nėra registravusi jokių prekės ženklų.
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
MB Ukis neturi licencijų ar leidimų
MB Ukis neturi jokių duomenų apie išduotas licencijas, leidimus, pažymėjimus ar kitus licencijavimo dokumentus.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
MB Ukis neturi straipsnių spaudoje
MB Ukis nėra paminėta jokiuose mūsų duomenų bazės spaudos straipsniuose.
BNS naujienos
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPanašios įmonės
Category:
Kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamybaComp. code:
305971886Reg. date:
2022-01-06Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamybaComp. code:
306129250Reg. date:
2022-08-11Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamybaComp. code:
306217540Reg. date:
2023-01-12Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamybaComp. code:
305716323Reg. date:
2021-03-17Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamybaComp. code:
306325199Reg. date:
2023-05-29Turnover:
-No. of employees:
-Aprašymas
Apie MB Ukis
MB Ukis buvo įkurta 2022-02-22. Pagrindinė įmonės veikla – Kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba (16.28.00 - EVRK 2.1), 16.28.00. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.Dėmesio – bendrovė ilgiau nei 12 mėnesių Registro tvarkytojui nėra pateikusi metinės finansinės atskaitomybės dokumentų. SODRA duomenimis 2026-07-02 įmonė darbuotojų neturėjo. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Plungės r. sav., Paukštakių sen., Raišaičių k., Alsėdžių g. 12.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: medienos pjaustymas ir obliavimas; faneravimo dangos ir medienos plokščių gamyba ; medienos ruoša; presuotos medienos gamyba.
Visi duomenys apie MB Ukis yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Ukis veikla?
MB Ukis veikla yra: kitų medienos gaminių ir dirbinių iš kamštienos, šiaudų ir pynimo medžiagų gamyba (16.28.00 - evrk 2.1).
Kas yra MB Ukis įmonės vadovas?
MB Ukis įmonės vadovas yra Antanas Stanys (Direktorius).
Kokie yra MB Ukis įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 306019551
PVM mokėtojo kodas: LT100014782816
Registracijos adresas: Plungės r. sav., Paukštakių sen., Raišaičių k., Alsėdžių g. 12
Koks yra MB Ukis įmonės kodas?
MB Ukis įmonės kodas yra 306019551.
Koks yra MB Ukis registracijos adresas?
MB Ukis registracijos adresas yra Plungės r. sav., Paukštakių sen., Raišaičių k., Alsėdžių g. 12.
Ar MB Ukis turi skolų?
VMI skola: 0,00 EUR., SODRA skola: 582,58 EUR.