MB V&O Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 50 970 |
| 50 970 |
| 19 417 |
| 18 446 |
| 18 446 |
| 59,13 |
| 36,19 |
| 24 215 |
| 1 883 |
| 823 |
| 25 275 |
| 0,46 |
| 0,08 |
| - |
| - |
| 38,31 |
| 19 529 |
| 2023 |
|---|
| 73 500 |
| 56 107 |
| 22 995 |
| 21 855 |
| 16 683 |
| 48,47 |
| 29,73 |
| 45 070 |
| 5 048 |
| 1 430 |
| 48 688 |
| 0,59 |
| 0,11 |
| - |
| - |
| 31,48 |
| 23 140 |
| 2024 |
|---|
| 77 480 |
| 38 740 |
| 278 |
| 264 |
| 132 |
| 25,24 |
| 0,34 |
| 45 334 |
| 1 411 |
| 735 |
| 46 010 |
| 0,58 |
| 0,03 |
| - |
| - |
| 0,57 |
| 438 |
| 2024 |
|---|
| 77 480 |
| 38 740 |
| 278 |
| 264 |
| 132 |
| 25,24 |
| 0,34 |
| 45 334 |
| 1 411 |
| 735 |
| 46 010 |
| 0,58 |
| 0,03 |
| - |
| - |
| 0,57 |
| 438 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
77 480 €5 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
38 740 €-31 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
278 €-99 % *
Grynasis pelnas (€)
264 €-99 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
132 €-99 % *
Bendras pelningumas (%)
25,24 %-47,93 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,34 %-98,86 % *
Nuosavas kapitalas (€)
45 334 €1 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 411 €-72 % *
Ilgalaikis turtas (€)
735 €-49 % *
Trumpalaikis turtas (€)
46 010 €-6 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,58 -1,69 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,03 -72,73 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,57 %-98,19 % *
EBIT (€)
438 €-98 % *
