MB Valenčiūnų autodirbtuvės Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 45 020 |
| 22 510 |
| 317 |
| 317 |
| 159 |
| 65,96 |
| 0,70 |
| 24 148 |
| 2 157 |
| 12 281 |
| 14 024 |
| 0,26 |
| 0,09 |
| - |
| - |
| 7,94 |
| 3 576 |
| 2024 |
|---|
| 67 865 |
| 26 407 |
| 1 948 |
| 1 948 |
| 758 |
| 65,47 |
| 2,87 |
| 27 794 |
| 3 530 |
| 11 293 |
| 20 031 |
| 0,24 |
| 0,13 |
| - |
| - |
| 6,27 |
| 4 252 |
| 2025 |
|---|
| 101 098 |
| 33 699 |
| 20 837 |
| 20 837 |
| 6 946 |
| 100,00 |
| 20,61 |
| 36 466 |
| 3 620 |
| 10 305 |
| 29 781 |
| 0,26 |
| 0,10 |
| - |
| - |
| 20,61 |
| 20 837 |
| 2025 |
|---|
| 101 098 |
| 33 699 |
| 20 837 |
| 20 837 |
| 6 946 |
| 100,00 |
| 20,61 |
| 36 466 |
| 3 620 |
| 10 305 |
| 29 781 |
| 0,26 |
| 0,10 |
| - |
| - |
| 20,61 |
| 20 837 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
101 098 €49 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
33 699 €28 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
20 837 €970 % *
Grynasis pelnas (€)
20 837 €970 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
6 946 €816 % *
Bendras pelningumas (%)
100,00 %52,74 % *
Grynasis pelningumas (%)
20,61 %618,12 % *
Nuosavas kapitalas (€)
36 466 €31 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
3 620 €3 % *
Ilgalaikis turtas (€)
10 305 €-9 % *
Trumpalaikis turtas (€)
29 781 €49 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,26 8,33 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,10 -23,08 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
20,61 %228,71 % *
EBIT (€)
20 837 €390 % *
