MB "Valkra" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 93 299 |
| - |
| 7 812 |
| 7 580 |
| - |
| 13,17 |
| 8,12 |
| 38 950 |
| 15 983 |
| 2 376 |
| 52 557 |
| 0,39 |
| 0,41 |
| - |
| - |
| 8,35 |
| 7 791 |
| 2023 |
|---|
| 102 966 |
| - |
| 15 877 |
| 15 368 |
| - |
| 20,85 |
| 14,93 |
| 44 217 |
| 19 631 |
| 3 371 |
| 60 477 |
| 0,40 |
| 0,44 |
| - |
| - |
| 15,42 |
| 15 877 |
| 2024 |
|---|
| 97 292 |
| - |
| 13 486 |
| 13 152 |
| - |
| 17,26 |
| 13,52 |
| 31 343 |
| 16 305 |
| 2 311 |
| 45 337 |
| 0,30 |
| 0,52 |
| - |
| - |
| 13,86 |
| 13 486 |
| 2024 |
|---|
| 97 292 |
| - |
| 13 486 |
| 13 152 |
| - |
| 17,26 |
| 13,52 |
| 31 343 |
| 16 305 |
| 2 311 |
| 45 337 |
| 0,30 |
| 0,52 |
| - |
| - |
| 13,86 |
| 13 486 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
97 292 €-6 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
13 486 €-15 % *
Grynasis pelnas (€)
13 152 €-14 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
17,26 %-17,22 % *
Grynasis pelningumas (%)
13,52 %-9,44 % *
Nuosavas kapitalas (€)
31 343 €-29 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
16 305 €-17 % *
Ilgalaikis turtas (€)
2 311 €-31 % *
Trumpalaikis turtas (€)
45 337 €-25 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,30 -25,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,52 18,18 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
13,86 %-10,12 % *
EBIT (€)
13 486 €-15 % *
