MB "Valrasa" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 70 929 |
| 51 028 |
| 655 |
| 655 |
| 471 |
| 26,63 |
| 0,92 |
| -4 150 |
| 12 073 |
| 0 |
| 7 923 |
| 0,00 |
| -2,91 |
| - |
| - |
| 0,92 |
| 655 |
| 2024 |
|---|
| 69 537 |
| 52 283 |
| 1 007 |
| 1 007 |
| 757 |
| 28,38 |
| 1,45 |
| -1 370 |
| 11 804 |
| 0 |
| 10 434 |
| 0,04 |
| -8,62 |
| - |
| - |
| 1,45 |
| 1 007 |
| 2025 |
|---|
| 72 080 |
| 72 080 |
| 2 639 |
| 2 639 |
| 2 639 |
| 15,37 |
| 3,66 |
| 915 |
| 10 930 |
| 548 |
| 11 297 |
| 0,06 |
| 11,95 |
| - |
| - |
| 3,66 |
| 2 639 |
| 2025 |
|---|
| 72 080 |
| 72 080 |
| 2 639 |
| 2 639 |
| 2 639 |
| 15,37 |
| 3,66 |
| 915 |
| 10 930 |
| 548 |
| 11 297 |
| 0,06 |
| 11,95 |
| - |
| - |
| 3,66 |
| 2 639 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
72 080 €4 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
72 080 €38 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
2 639 €162 % *
Grynasis pelnas (€)
2 639 €162 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
2 639 €249 % *
Bendras pelningumas (%)
15,37 %-45,84 % *
Grynasis pelningumas (%)
3,66 %152,41 % *
Nuosavas kapitalas (€)
915 €167 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
10 930 €-7 % *
Ilgalaikis turtas (€)
548 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
11 297 €8 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,06 50,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
11,95 238,63 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
3,66 %152,41 % *
EBIT (€)
2 639 €162 % *
