MB Vamzdelis Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 95 023 |
| 55 896 |
| 17 446 |
| 16 573 |
| 9 749 |
| 49,02 |
| 17,44 |
| 20 756 |
| 9 622 |
| 16 176 |
| 14 202 |
| 0,09 |
| 0,46 |
| - |
| - |
| 19,18 |
| 18 226 |
| 2024 |
|---|
| 29 604 |
| - |
| -15 517 |
| -15 517 |
| - |
| 54,47 |
| -52,42 |
| 5 239 |
| 10 571 |
| 12 093 |
| 3 717 |
| -0,21 |
| 2,02 |
| - |
| - |
| -50,53 |
| -14 958 |
| 2025 |
|---|
| 41 989 |
| - |
| 2 546 |
| 2 546 |
| - |
| 52,31 |
| 6,06 |
| 7 786 |
| 2 889 |
| 6 950 |
| 3 725 |
| 0,02 |
| 0,37 |
| - |
| - |
| 6,67 |
| 2 801 |
| 2025 |
|---|
| 41 989 |
| - |
| 2 546 |
| 2 546 |
| - |
| 52,31 |
| 6,06 |
| 7 786 |
| 2 889 |
| 6 950 |
| 3 725 |
| 0,02 |
| 0,37 |
| - |
| - |
| 6,67 |
| 2 801 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
41 989 €42 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
2 546 €116 % *
Grynasis pelnas (€)
2 546 €116 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
52,31 %-3,97 % *
Grynasis pelningumas (%)
6,06 %111,56 % *
Nuosavas kapitalas (€)
7 786 €49 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
2 889 €-73 % *
Ilgalaikis turtas (€)
6 950 €-43 % *
Trumpalaikis turtas (€)
3 725 €0 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,02 109,52 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,37 -81,68 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
6,67 %113,20 % *
EBIT (€)
2 801 €119 % *
