MB "Vendorus" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 145 656 |
| 45 235 |
| 37 929 |
| 36 012 |
| 11 184 |
| 74,61 |
| 24,72 |
| 87 052 |
| 19 313 |
| 7 177 |
| 99 051 |
| 0,55 |
| 0,22 |
| - |
| - |
| 26,04 |
| 37 929 |
| 2024 |
|---|
| 162 522 |
| 43 455 |
| 10 494 |
| 9 925 |
| 2 654 |
| 83,93 |
| 6,11 |
| 42 541 |
| 7 609 |
| 4 878 |
| 45 040 |
| 0,23 |
| 0,18 |
| - |
| - |
| 6,48 |
| 10 527 |
| 2025 |
|---|
| 396 830 |
| 89 376 |
| 10 678 |
| 8 776 |
| 1 977 |
| 37,77 |
| 2,21 |
| 39 319 |
| 11 670 |
| 5 438 |
| 45 193 |
| 0,08 |
| 0,30 |
| - |
| - |
| 2,69 |
| 10 691 |
| 2025 |
|---|
| 396 830 |
| 89 376 |
| 10 678 |
| 8 776 |
| 1 977 |
| 37,77 |
| 2,21 |
| 39 319 |
| 11 670 |
| 5 438 |
| 45 193 |
| 0,08 |
| 0,30 |
| - |
| - |
| 2,69 |
| 10 691 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
396 830 €144 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
89 376 €106 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
10 678 €2 % *
Grynasis pelnas (€)
8 776 €-12 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 977 €-26 % *
Bendras pelningumas (%)
37,77 %-55,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
2,21 %-63,83 % *
Nuosavas kapitalas (€)
39 319 €-8 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
11 670 €53 % *
Ilgalaikis turtas (€)
5 438 €11 % *
Trumpalaikis turtas (€)
45 193 €0 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,08 -65,22 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,30 66,67 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
2,69 %-58,49 % *
EBIT (€)
10 691 €2 % *
