MB "Via souvenirs" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 32 038 |
| 7 486 |
| 5 357 |
| 5 357 |
| 1 252 |
| 68,11 |
| 16,72 |
| 5 048 |
| 12 274 |
| 0 |
| 17 322 |
| 0,16 |
| 2,43 |
| - |
| - |
| 16,72 |
| 5 357 |
| 2024 |
|---|
| 137 359 |
| 21 100 |
| 15 100 |
| 14 345 |
| 2 204 |
| 74,11 |
| 10,44 |
| 17 771 |
| 12 526 |
| 584 |
| 29 713 |
| 0,13 |
| 0,70 |
| - |
| - |
| 10,99 |
| 15 100 |
| 2025 |
|---|
| 160 117 |
| 18 705 |
| -14 439 |
| -14 439 |
| -1 687 |
| 76,10 |
| -9,02 |
| 2 364 |
| 20 420 |
| 1 756 |
| 20 986 |
| 0,00 |
| 8,64 |
| - |
| - |
| -9,02 |
| -14 439 |
| 2025 |
|---|
| 160 117 |
| 18 705 |
| -14 439 |
| -14 439 |
| -1 687 |
| 76,10 |
| -9,02 |
| 2 364 |
| 20 420 |
| 1 756 |
| 20 986 |
| 0,00 |
| 8,64 |
| - |
| - |
| -9,02 |
| -14 439 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
160 117 €17 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
18 705 €-11 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-14 439 €-196 % *
Grynasis pelnas (€)
-14 439 €-201 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-1 687 €-177 % *
Bendras pelningumas (%)
76,10 %2,69 % *
Grynasis pelningumas (%)
-9,02 %-186,40 % *
Nuosavas kapitalas (€)
2 364 €-87 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
20 420 €63 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 756 €201 % *
Trumpalaikis turtas (€)
20 986 €-29 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,00 -100,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
8,64 1 134,29 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-9,02 %-182,07 % *
EBIT (€)
-14 439 €-196 % *
