MB "Vilmera" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 158 226 |
| - |
| 4 185 |
| 4 185 |
| - |
| 7,31 |
| 2,64 |
| 6 185 |
| 167 423 |
| 0 |
| 173 608 |
| 0,04 |
| 27,07 |
| - |
| - |
| 2,65 |
| 4 186 |
| 2024 |
|---|
| 1 035 739 |
| - |
| 44 516 |
| 37 839 |
| - |
| 7,10 |
| 3,65 |
| 44 024 |
| 175 233 |
| 0 |
| 219 257 |
| 0,04 |
| 3,98 |
| - |
| - |
| 4,31 |
| 44 595 |
| 2025 |
|---|
| 2 308 227 |
| - |
| 30 958 |
| 26 005 |
| - |
| 4,55 |
| 1,13 |
| 70 029 |
| 327 454 |
| 783 |
| 396 700 |
| 0,03 |
| 4,68 |
| - |
| - |
| 1,34 |
| 30 958 |
| 2025 |
|---|
| 2 308 227 |
| - |
| 30 958 |
| 26 005 |
| - |
| 4,55 |
| 1,13 |
| 70 029 |
| 327 454 |
| 783 |
| 396 700 |
| 0,03 |
| 4,68 |
| - |
| - |
| 1,34 |
| 30 958 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
2 308 227 €123 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
30 958 €-30 % *
Grynasis pelnas (€)
26 005 €-31 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
4,55 %-35,92 % *
Grynasis pelningumas (%)
1,13 %-69,04 % *
Nuosavas kapitalas (€)
70 029 €59 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
327 454 €87 % *
Ilgalaikis turtas (€)
783 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
396 700 €81 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,03 -25,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
4,68 17,59 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
1,34 %-68,91 % *
EBIT (€)
30 958 €-31 % *
