MB "Vilniaus sportas" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 68 656 |
| - |
| 11 346 |
| 11 346 |
| - |
| 100,00 |
| 16,53 |
| -1 304 |
| 3 659 |
| 518 |
| 1 837 |
| -0,03 |
| -2,81 |
| - |
| - |
| 4,00 |
| 2 746 |
| 2024 |
|---|
| 66 715 |
| - |
| -5 579 |
| -5 579 |
| - |
| 100,00 |
| -8,36 |
| -6 883 |
| 6 938 |
| 184 |
| -129 |
| -0,11 |
| -1,01 |
| - |
| - |
| -13,50 |
| -9 007 |
| 2025 |
|---|
| 60 063 |
| - |
| 7 195 |
| 7 172 |
| - |
| -2,32 |
| 11,94 |
| 289 |
| 5 425 |
| 655 |
| 5 059 |
| -0,01 |
| 18,77 |
| - |
| - |
| -14,56 |
| -8 746 |
| 2025 |
|---|
| 60 063 |
| - |
| 7 195 |
| 7 172 |
| - |
| -2,32 |
| 11,94 |
| 289 |
| 5 425 |
| 655 |
| 5 059 |
| -0,01 |
| 18,77 |
| - |
| - |
| -14,56 |
| -8 746 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
60 063 €-10 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
7 195 €229 % *
Grynasis pelnas (€)
7 172 €229 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
-2,32 %-102,32 % *
Grynasis pelningumas (%)
11,94 %242,82 % *
Nuosavas kapitalas (€)
289 €104 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
5 425 €-22 % *
Ilgalaikis turtas (€)
655 €256 % *
Trumpalaikis turtas (€)
5 059 €4 022 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,01 90,91 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
18,77 1 958,42 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-14,56 %-7,85 % *
EBIT (€)
-8 746 €3 % *
