MB "VMS Group" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| -170 |
| 1 010 |
| 0 |
| 840 |
| - |
| -5,94 |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2024 |
|---|
| 98 853 |
| 10 815 |
| 20 689 |
| 19 565 |
| 2 141 |
| 100,00 |
| 19,79 |
| 19 396 |
| 11 381 |
| 5 052 |
| 25 725 |
| 0,15 |
| 0,59 |
| - |
| - |
| 20,93 |
| 20 689 |
| 2025 |
|---|
| 318 780 |
| 23 286 |
| 12 347 |
| 9 932 |
| 725 |
| 95,15 |
| 3,12 |
| 29 328 |
| 46 550 |
| 5 608 |
| 70 270 |
| 0,07 |
| 1,59 |
| - |
| - |
| 3,87 |
| 12 347 |
| 2025 |
|---|
| 318 780 |
| 23 286 |
| 12 347 |
| 9 932 |
| 725 |
| 95,15 |
| 3,12 |
| 29 328 |
| 46 550 |
| 5 608 |
| 70 270 |
| 0,07 |
| 1,59 |
| - |
| - |
| 3,87 |
| 12 347 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
318 780 €222 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
23 286 €115 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
12 347 €-40 % *
Grynasis pelnas (€)
9 932 €-49 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
725 €-66 % *
Bendras pelningumas (%)
95,15 %-4,85 % *
Grynasis pelningumas (%)
3,12 %-84,23 % *
Nuosavas kapitalas (€)
29 328 €51 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
46 550 €309 % *
Ilgalaikis turtas (€)
5 608 €11 % *
Trumpalaikis turtas (€)
70 270 €173 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,07 -53,33 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,59 169,49 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
3,87 %-81,51 % *
EBIT (€)
12 347 €-40 % *
