MB VV Inspections Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 33 710 |
| - |
| -5 646 |
| -5 646 |
| - |
| 0,84 |
| -16,75 |
| 33 565 |
| 12 |
| 33 250 |
| 327 |
| 0,01 |
| 0,00 |
| - |
| - |
| -16,74 |
| -5 642 |
| 2024 |
|---|
| 100 431 |
| - |
| 9 415 |
| 9 227 |
| - |
| 15,44 |
| 9,19 |
| 42 792 |
| 28 679 |
| 22 750 |
| 48 645 |
| 0,20 |
| 0,67 |
| - |
| - |
| 9,37 |
| 9 415 |
| 2025 |
|---|
| 91 100 |
| - |
| 7 798 |
| 7 312 |
| - |
| 62,10 |
| 8,03 |
| 34 354 |
| 1 861 |
| 12 251 |
| 23 881 |
| 0,24 |
| 0,05 |
| - |
| - |
| 8,56 |
| 7 798 |
| 2025 |
|---|
| 91 100 |
| - |
| 7 798 |
| 7 312 |
| - |
| 62,10 |
| 8,03 |
| 34 354 |
| 1 861 |
| 12 251 |
| 23 881 |
| 0,24 |
| 0,05 |
| - |
| - |
| 8,56 |
| 7 798 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
91 100 €-9 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
7 798 €-17 % *
Grynasis pelnas (€)
7 312 €-21 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
62,10 %302,20 % *
Grynasis pelningumas (%)
8,03 %-12,62 % *
Nuosavas kapitalas (€)
34 354 €-20 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 861 €-94 % *
Ilgalaikis turtas (€)
12 251 €-46 % *
Trumpalaikis turtas (€)
23 881 €-51 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,24 20,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,05 -92,54 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
8,56 %-8,64 % *
EBIT (€)
7 798 €-17 % *
