MB Vyno dvaras Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 50 632 |
| - |
| 29 415 |
| 29 415 |
| - |
| 100,00 |
| 58,10 |
| -79 935 |
| 116 139 |
| 2 175 |
| 34 029 |
| 0,41 |
| -1,45 |
| - |
| - |
| 58,03 |
| 29 383 |
| 2024 |
|---|
| 35 298 |
| - |
| -19 494 |
| -19 494 |
| - |
| 100,00 |
| -55,23 |
| -99 430 |
| 142 612 |
| 32 292 |
| 25 228 |
| 0,19 |
| -1,43 |
| - |
| - |
| -63,73 |
| -22 494 |
| 2025 |
|---|
| 58 801 |
| - |
| -8 953 |
| -8 953 |
| - |
| 100,00 |
| -15,23 |
| -108 383 |
| 143 951 |
| 28 176 |
| 18 070 |
| -0,23 |
| -1,33 |
| - |
| - |
| -49,81 |
| -29 289 |
| 2025 |
|---|
| 58 801 |
| - |
| -8 953 |
| -8 953 |
| - |
| 100,00 |
| -15,23 |
| -108 383 |
| 143 951 |
| 28 176 |
| 18 070 |
| -0,23 |
| -1,33 |
| - |
| - |
| -49,81 |
| -29 289 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
58 801 €67 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
-8 953 €54 % *
Grynasis pelnas (€)
-8 953 €54 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
100,00 %0,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
-15,23 %72,42 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-108 383 €-9 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
143 951 €1 % *
Ilgalaikis turtas (€)
28 176 €-13 % *
Trumpalaikis turtas (€)
18 070 €-28 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,23 -221,05 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-1,33 6,99 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-49,81 %21,84 % *
EBIT (€)
-29 289 €-30 % *
