MB "ZAC LT" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 52 068 |
| - |
| 8 771 |
| 8 262 |
| - |
| 26,84 |
| 15,87 |
| 49 504 |
| 1 338 |
| 11 533 |
| 39 309 |
| 0,73 |
| 0,03 |
| - |
| - |
| 18,42 |
| 9 590 |
| 2023 |
|---|
| 131 689 |
| - |
| 10 475 |
| 9 938 |
| - |
| 10,71 |
| 7,55 |
| 56 442 |
| 9 750 |
| 1 798 |
| 64 394 |
| 0,41 |
| 0,17 |
| - |
| - |
| 8,48 |
| 11 171 |
| 2024 |
|---|
| 128 674 |
| - |
| 6 489 |
| 6 146 |
| - |
| 11,58 |
| 4,78 |
| 58 588 |
| 5 741 |
| 13 184 |
| 51 145 |
| 0,35 |
| 0,10 |
| - |
| - |
| 6,68 |
| 8 596 |
| 2024 |
|---|
| 128 674 |
| - |
| 6 489 |
| 6 146 |
| - |
| 11,58 |
| 4,78 |
| 58 588 |
| 5 741 |
| 13 184 |
| 51 145 |
| 0,35 |
| 0,10 |
| - |
| - |
| 6,68 |
| 8 596 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
128 674 €-2 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
6 489 €-38 % *
Grynasis pelnas (€)
6 146 €-38 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
11,58 %8,12 % *
Grynasis pelningumas (%)
4,78 %-36,69 % *
Nuosavas kapitalas (€)
58 588 €4 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
5 741 €-41 % *
Ilgalaikis turtas (€)
13 184 €633 % *
Trumpalaikis turtas (€)
51 145 €-21 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,35 -14,63 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,10 -41,18 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
6,68 %-21,23 % *
EBIT (€)
8 596 €-23 % *
