MB "Žimžera" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 184 750 |
| 75 408 |
| 19 177 |
| 18 221 |
| 7 437 |
| 76,04 |
| 9,86 |
| 62 824 |
| 39 250 |
| 37 289 |
| 64 785 |
| 0,30 |
| 0,62 |
| - |
| - |
| 10,38 |
| 19 177 |
| 2024 |
|---|
| 86 591 |
| 32 190 |
| -39 456 |
| -39 456 |
| -14 668 |
| 81,52 |
| -45,57 |
| 23 368 |
| 42 711 |
| 28 530 |
| 37 549 |
| 0,15 |
| 1,83 |
| - |
| - |
| -45,57 |
| -39 456 |
| 2025 |
|---|
| 112 734 |
| 82 288 |
| 25 500 |
| 23 956 |
| 17 486 |
| 77,68 |
| 21,25 |
| 47 324 |
| 34 577 |
| 28 489 |
| 53 412 |
| 0,25 |
| 0,73 |
| - |
| - |
| 22,62 |
| 25 500 |
| 2025 |
|---|
| 112 734 |
| 82 288 |
| 25 500 |
| 23 956 |
| 17 486 |
| 77,68 |
| 21,25 |
| 47 324 |
| 34 577 |
| 28 489 |
| 53 412 |
| 0,25 |
| 0,73 |
| - |
| - |
| 22,62 |
| 25 500 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
112 734 €30 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
82 288 €156 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
25 500 €165 % *
Grynasis pelnas (€)
23 956 €161 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
17 486 €219 % *
Bendras pelningumas (%)
77,68 %-4,71 % *
Grynasis pelningumas (%)
21,25 %146,63 % *
Nuosavas kapitalas (€)
47 324 €103 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
34 577 €-19 % *
Ilgalaikis turtas (€)
28 489 €0 % *
Trumpalaikis turtas (€)
53 412 €42 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,25 66,67 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,73 -60,11 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
22,62 %149,64 % *
EBIT (€)
25 500 €165 % *
