Metal Construction Service, UAB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 10 150 |
| 10 150 |
| 9 439 |
| 8 967 |
| 8 967 |
| 100,00 |
| 88,34 |
| 20 967 |
| 871 |
| 0 |
| 21 838 |
| 2,07 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 100,00 |
| 10 150 |
| 2024 |
|---|
| 15 554 |
| 11 031 |
| 9 672 |
| -9 672 |
| -6 860 |
| 63,35 |
| -62,18 |
| 11 296 |
| 5 980 |
| 0 |
| 17 276 |
| 0,73 |
| 0,53 |
| - |
| - |
| 63,35 |
| 9 854 |
| 2025 |
|---|
| 45 388 |
| 25 216 |
| 3 541 |
| 3 541 |
| 1 967 |
| 90,56 |
| 7,80 |
| 14 837 |
| 11 568 |
| 0 |
| 26 405 |
| 0,33 |
| 0,78 |
| - |
| - |
| 90,56 |
| 41 104 |
| 2025 |
|---|
| 45 388 |
| 25 216 |
| 3 541 |
| 3 541 |
| 1 967 |
| 90,56 |
| 7,80 |
| 14 837 |
| 11 568 |
| 0 |
| 26 405 |
| 0,33 |
| 0,78 |
| - |
| - |
| 90,56 |
| 41 104 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
45 388 €192 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
25 216 €129 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
3 541 €-63 % *
Grynasis pelnas (€)
3 541 €137 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 967 €129 % *
Bendras pelningumas (%)
90,56 %42,95 % *
Grynasis pelningumas (%)
7,80 %112,54 % *
Nuosavas kapitalas (€)
14 837 €31 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
11 568 €93 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
26 405 €53 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,33 -54,79 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,78 47,17 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
90,56 %42,95 % *
EBIT (€)
41 104 €317 % *
