"Miesto uodegos", UAB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 8 304 |
| 8 304 |
| 1 491 |
| -1 491 |
| -1 491 |
| 30,01 |
| -17,96 |
| -6 377 |
| 18 739 |
| 0 |
| 12 362 |
| 1,42 |
| -2,94 |
| - |
| - |
| 30,01 |
| 2 492 |
| 2023 |
|---|
| 13 589 |
| 13 589 |
| -10 797 |
| -10 797 |
| -10 797 |
| -18,01 |
| -79,45 |
| -17 172 |
| 30 466 |
| 0 |
| 13 294 |
| 0,90 |
| -1,77 |
| - |
| - |
| -70,32 |
| -9 556 |
| 2024 |
|---|
| 19 053 |
| 19 053 |
| -8 452 |
| -8 452 |
| -8 452 |
| 12,55 |
| -44,36 |
| -25 625 |
| 43 812 |
| 534 |
| 17 661 |
| 0,79 |
| -1,71 |
| - |
| - |
| -34,76 |
| -6 622 |
| 2024 |
|---|
| 19 053 |
| 19 053 |
| -8 452 |
| -8 452 |
| -8 452 |
| 12,55 |
| -44,36 |
| -25 625 |
| 43 812 |
| 534 |
| 17 661 |
| 0,79 |
| -1,71 |
| - |
| - |
| -34,76 |
| -6 622 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
19 053 €40 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
19 053 €40 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-8 452 €22 % *
Grynasis pelnas (€)
-8 452 €22 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-8 452 €22 % *
Bendras pelningumas (%)
12,55 %169,68 % *
Grynasis pelningumas (%)
-44,36 %44,17 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-25 625 €-49 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
43 812 €44 % *
Ilgalaikis turtas (€)
534 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
17 661 €33 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,79 -12,22 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-1,71 3,39 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-34,76 %50,57 % *
EBIT (€)
-6 622 €31 % *
