Mūsų apdaila, MB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 29 287 |
| 10 169 |
| 13 692 |
| 13 692 |
| 4 754 |
| 79,10 |
| 46,75 |
| 13 792 |
| 1 203 |
| 0 |
| 14 995 |
| 0,47 |
| 0,09 |
| - |
| - |
| 46,75 |
| 13 692 |
| 2024 |
|---|
| 74 551 |
| 13 831 |
| -24 741 |
| -24 741 |
| -4 590 |
| 56,37 |
| -33,19 |
| -10 949 |
| 22 284 |
| 0 |
| 11 335 |
| -0,15 |
| -2,04 |
| - |
| - |
| -33,21 |
| -24 759 |
| 2025 |
|---|
| 97 951 |
| 18 481 |
| 9 062 |
| 9 062 |
| 1 710 |
| 82,69 |
| 9,25 |
| -1 887 |
| 23 040 |
| 3 000 |
| 18 153 |
| -0,05 |
| -12,21 |
| - |
| - |
| 10,57 |
| 10 352 |
| 2025 |
|---|
| 97 951 |
| 18 481 |
| 9 062 |
| 9 062 |
| 1 710 |
| 82,69 |
| 9,25 |
| -1 887 |
| 23 040 |
| 3 000 |
| 18 153 |
| -0,05 |
| -12,21 |
| - |
| - |
| 10,57 |
| 10 352 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
97 951 €31 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
18 481 €34 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
9 062 €137 % *
Grynasis pelnas (€)
9 062 €137 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 710 €137 % *
Bendras pelningumas (%)
82,69 %46,69 % *
Grynasis pelningumas (%)
9,25 %127,87 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-1 887 €83 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
23 040 €3 % *
Ilgalaikis turtas (€)
3 000 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
18 153 €60 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,05 66,67 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-12,21 -498,53 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
10,57 %131,83 % *
EBIT (€)
10 352 €142 % *
