"Quinary urbana", MB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 47 596 |
| - |
| 34 651 |
| 32 918 |
| - |
| 88,86 |
| 69,16 |
| 42 463 |
| 9 564 |
| 840 |
| 51 187 |
| 0,87 |
| 0,23 |
| - |
| - |
| 72,80 |
| 34 651 |
| 2024 |
|---|
| 53 629 |
| - |
| 30 819 |
| 29 278 |
| - |
| 87,05 |
| 54,59 |
| 71 741 |
| 11 630 |
| 403 |
| 82 968 |
| 1,33 |
| 0,16 |
| - |
| - |
| 57,47 |
| 30 819 |
| 2025 |
|---|
| 82 480 |
| - |
| 50 669 |
| 47 629 |
| - |
| 92,81 |
| 57,75 |
| 98 782 |
| 5 951 |
| 32 200 |
| 72 533 |
| 0,81 |
| 0,06 |
| - |
| - |
| 61,43 |
| 50 669 |
| 2025 |
|---|
| 82 480 |
| - |
| 50 669 |
| 47 629 |
| - |
| 92,81 |
| 57,75 |
| 98 782 |
| 5 951 |
| 32 200 |
| 72 533 |
| 0,81 |
| 0,06 |
| - |
| - |
| 61,43 |
| 50 669 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
82 480 €54 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
-Pelnas prieš mokesčius (€)
50 669 €64 % *
Grynasis pelnas (€)
47 629 €63 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-Bendras pelningumas (%)
92,81 %6,62 % *
Grynasis pelningumas (%)
57,75 %5,79 % *
Nuosavas kapitalas (€)
98 782 €38 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
5 951 €-49 % *
Ilgalaikis turtas (€)
32 200 €7 890 % *
Trumpalaikis turtas (€)
72 533 €-13 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,81 -39,10 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,06 -62,50 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
61,43 %6,89 % *
EBIT (€)
50 669 €64 % *
