RE CONSTRUCTION, UAB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 285 000 |
| 285 000 |
| 83 000 |
| 62 000 |
| 62 000 |
| 61,40 |
| 21,75 |
| 2 693 000 |
| 57 000 |
| 2 739 000 |
| 150 000 |
| 0,32 |
| 0,02 |
| - |
| - |
| 29,12 |
| 83 000 |
| 2024 |
|---|
| 312 000 |
| 312 000 |
| 69 000 |
| 38 000 |
| 38 000 |
| 62,82 |
| 12,18 |
| 2 731 000 |
| 1 499 000 |
| 4 206 000 |
| 195 000 |
| -0,49 |
| 0,55 |
| - |
| - |
| 34,29 |
| 107 000 |
| 2025 |
|---|
| 287 000 |
| 287 000 |
| -4 000 |
| -34 000 |
| -34 000 |
| 64,11 |
| -11,85 |
| 2 697 000 |
| 1 511 000 |
| 4 212 000 |
| 192 000 |
| 0,00 |
| 0,56 |
| - |
| - |
| 21,60 |
| 62 000 |
| 2025 |
|---|
| 287 000 |
| 287 000 |
| -4 000 |
| -34 000 |
| -34 000 |
| 64,11 |
| -11,85 |
| 2 697 000 |
| 1 511 000 |
| 4 212 000 |
| 192 000 |
| 0,00 |
| 0,56 |
| - |
| - |
| 21,60 |
| 62 000 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
287 000 €-8 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
287 000 €-8 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-4 000 €-106 % *
Grynasis pelnas (€)
-34 000 €-189 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-34 000 €-189 % *
Bendras pelningumas (%)
64,11 %2,05 % *
Grynasis pelningumas (%)
-11,85 %-197,29 % *
Nuosavas kapitalas (€)
2 697 000 €-1 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 511 000 €1 % *
Ilgalaikis turtas (€)
4 212 000 €0 % *
Trumpalaikis turtas (€)
192 000 €-2 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,00 100,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,56 1,82 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
21,60 %-37,01 % *
EBIT (€)
62 000 €-42 % *
