ReVINGIS1, UAB Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 326 000 |
| -326 000 |
| -326 000 |
| - |
| - |
| 4 612 000 |
| 8 155 000 |
| 33 000 |
| 12 751 000 |
| - |
| 1,77 |
| - |
| -11 000 |
| - |
| -19 000 |
| 2024 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| 721 000 |
| -721 000 |
| -721 000 |
| - |
| - |
| 3 891 000 |
| 21 273 000 |
| 24 000 |
| 25 134 000 |
| - |
| 5,47 |
| - |
| -11 000 |
| - |
| -20 000 |
| 2025 |
|---|
| 38 635 000 |
| 38 635 000 |
| 16 017 000 |
| 14 475 000 |
| 14 475 000 |
| 38,87 |
| 37,47 |
| 18 366 000 |
| 2 190 000 |
| 13 060 000 |
| 7 472 000 |
| 0,14 |
| 0,12 |
| 38,89 |
| 15 026 000 |
| 38,87 |
| 15 016 000 |
| 2025 |
|---|
| 38 635 000 |
| 38 635 000 |
| 16 017 000 |
| 14 475 000 |
| 14 475 000 |
| 38,87 |
| 37,47 |
| 18 366 000 |
| 2 190 000 |
| 13 060 000 |
| 7 472 000 |
| 0,14 |
| 0,12 |
| 38,89 |
| 15 026 000 |
| 38,87 |
| 15 016 000 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
38 635 000 €- *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
38 635 000 €- *
Pelnas prieš mokesčius (€)
16 017 000 €2 122 % *
Grynasis pelnas (€)
14 475 000 €2 108 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
14 475 000 €2 108 % *
Bendras pelningumas (%)
38,87 %- *
Grynasis pelningumas (%)
37,47 %- *
Nuosavas kapitalas (€)
18 366 000 €372 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
2 190 000 €-90 % *
Ilgalaikis turtas (€)
13 060 000 €54 317 % *
Trumpalaikis turtas (€)
7 472 000 €-70 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,14 - *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,12 -97,81 % *
EBITDA marža (%)
38,89 %- *
EBITDA (€)
15 026 000 €136 700 % *
EBIT marža (%)
38,87 %- *
EBIT (€)
15 016 000 €75 180 % *
